Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий Звіт: Розвиток громад, підтримка військових та переселенців

  • 463
Великий Звіт: Розвиток громад, підтримка військових та переселенців

Депутати від «Слуги Народу» продовжують #Великий_Звіт. Попри війну працюють над розвитком громад, соціальним захистом мешканців, допомагають військовим, переселенцям та підтримують деокуповані території.

Житомирщина 

Підтримка військових і вимушених переселенців: звіт фракції «Слуга Народу» в Любарській селищній раді 

Із перших днів повномасштабного вторгнення депутати взялися активно допомагати військовим. 

Голова фракції Руслан Караван відразу ініціював пошиття та виготовлення бронежилетів і «розгрузок». Після перевірки на міцність фахівцями вони були передані на фронт і для територіальної оборони. Загалом – понад 300 бронежилетів і більш ніж 1000 «розгрузок». 

Він був серед тих, хто з перших днів повномасштабного вторгнення взявся облаштовувати блокпости. Також депутат організував збір коштів на автомобіль для військових. Спільно з іншими волонтерами доставили транспорт бійцям. 

«Постійно перебуваю на зв’язку з військовими, тому добре знаю про їхні потреби. Неодноразово сприяв відправці захисникам карематів, спальників, медикаментів, продуктів харчування. Всі знаємо про те, наскільки потрібні зараз нашим захисникам генератори. І 12 таких пристроїв уже відправили на фронт, а ще один генератор передали до обласного військкомату. Також протягом усіх 11 місяців постійно ремонтуємо автівки для ЗСУ», — розповідає Руслан Караван.

У Любарській громаді знайшли прихисток чимало вимушених переселенців. Команда «Слуги Народу» опікувалася й ними, а особливо – дітьми.

Попри війну у 2022 році в Любарі збудували дитячий майданчик. Його створення ще в попередні роки ініціював Руслан Караван.

У громаді періодично проводяться благодійні ярмарки та концерти на підтримку Збройних Сил.

«Пишаюся тим, що активну участь у таких заходах беруть наші діти. Наприклад, благодійний ярмарок «Із вірою в перемогу» був організований місцевим Центром учнівської творчості. Прикраси, поробки, іграшки, картини, фотороботи, випічка – все це було виготовлене нашими працівниками освіти і культури, школярами та просто небайдужими людьми. Лише під час цього ярмарку нам вдалося зібрати близько 21 тис. грн для ЗСУ, а таких благодійних акцій було чимало», – каже начальник відділу освіти, молоді і спорту Любарської ТГ, депутатка Любарської селищної ради від партії «Слуга Народу» Наталія Стачук.

Допомогу військовим називає одним зі своїх головних завдань і депутат Тарас Сьомко. Зокрема, спільно з небайдужими підприємцями посприяв у придбанні амуніції для військових. 

Також на постійній основі надає безкоштовні юридичні консультації людям, які проживають на території Любарської громади. На прохання місцевих жителів супроводжує вирішення питання передачі клубу в селі Іванківці на баланс місцевої школи.

Дніпропетровщина 

«Гуманітарний фронт» та підтримка деокупованих територій: звіт голови Дніпропетровської обласної організації партії «Слуга Народу» Юрія Кісєля

З початку повномасштабної війни команда «Слуги Народу» регіону, яка працює під керівництвом Юрія Кісєля, одразу долучилася до волонтерства і стала опорою для військових та тисяч людей, які постраждали від бойових дій. 

Депутати міських, обласної, селищних та районних рад від «Слуги Народу» увесь цей час активно організовували збір та доставку гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених людей та місцевих, які опинилися у скруті. 

Забезпечували за підтримки партнерів продукти харчування, ліки, амуніцію, засоби гігієни, автівки та іншу техніку для наших військових та лікарень. Загалом це понад 800 тонн гумдопомоги. 

«Наші депутати долучалися до створення шелтерів, укриттів, евакуації підприємств, допомоги переселенцям. Підтримують мешканців деокупованих міст, готують їжу для поранених, переміщених людей, організовують поїздки на передову, співпрацюють з благодійними фондами, сприяють, аби лікарні отримували медикаменти та медобладнання. Серед нас і бійці, які боронять рідну землю, взявши до рук зброю. Є й медики, котрі рятують військових і цивільних як у лікарнях, так і на фронті. Кожен виконує і депутатські обов’язки перед своїми виборцями. Ми єдині у своїй боротьбі на усіх рівнях, адже налагодили співпрацю між центральною владою і місцевими депутатами. Завдяки цьому вдалося захистити багато інтересів мешканців громад», – сказав Юрій Кісєль. 

Волинь 

Розвиток громади та допомога ЗСУ: звіт фракції «Слуга Народу» у Луцькій районній раді 

Луцька районна рада об’єднує 15 територіальних громад, серед яких 5 міських. 

«У 2022 році наша фракція у Луцькій районній раді сприяла розвитку району та підвищенню рівня життя його мешканців. Разом ми прагнули ефективніше виконувати свої обов’язки і приймати відповідні рішення. За звітний період роботи депутати  фракції взяли участь у всіх шести засіданнях сесій та засіданнях комісій», – поділився голова фракції Юрій Бондарук.

Із перших днів повномасштабної війни депутати фракції політичної партії «Слуга Народу» спрямували свою діяльність на організацію допомоги Збройним силам України, соціально незахищеним та малозабезпеченим верствам населення.

За ініціативи депутатів фракції і роботи новоствореної комісії у найкоротші строки було розчищено від чагарників стрільбище на території колишньої військової частини. 

«Саме з ініціативи фракції було  прийнято спільне рішення, аби передати ГО «Луцький добровольчий батальйон» з балансу комунального підприємства Луцької районної ради залишки будівельних споруд та сховищ військового містечка. В результаті цього важливого рішення створили повноцінне стрільбище та полігон для різних підрозділів ЗСУ ТО та ДФТГ, аби повсякчас зміцнювати  обороноздатність України», – розповів Юрій Бондарук. 

Фракція підтримала рішення, аби спрямувати 2 млн грн вільного залишку коштів районного бюджету на реалізацію заходів районної програми патріотичного виховання молоді. Фактично ці кошти пішли на потреби 50-го батальйону 100-ї бригади ТО.

«Усі депутати фракції політичної партії «Слуга Народу» у Луцькій районній раді і надалі виконуватимуть усі покладені на них обов’язки задля розвитку району і наближення нашої перемоги».

Прикарпаття 

Допомога фронту та захист інтересів виборців: звіт голови фракції «Слуга Народу» Надвірнянської райради Олександра Кушлика

Олександр Кушлик брав активну участь у роботі сесійних засідань Надвірнянської районної ради. 

Активно долучався до розробки проектів рішень, напрацьованих постійною комісією.

Разом з іншими депутатами районної ради розв’язував нагальні проблеми Надвірнянського району та виборців, котрі звертались за допомогою.

З початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України разом з волонтерами ініціював відправку гуманітарної допомоги та всього необхідного для підрозділів ЗСУ, у тому числі долучився до близько 40 виїздів на Схід та Південь України.

Ініцюював надання гуманітарної допомоги жінкам з дітьми, вагітним та людям похилого віку – тим, хто був вимушений покинути власний дім через війну, та тимчасово перебуває у Надвірнянському районі.

«Пріоритетними напрямками своєї діяльності вбачаю захист інтересів громади та виборців, виконання доручень виборців у межах депутатських повноважень», – ділиться Олександр Кушлик.

Чернігівщина 

Захист територій та міжнародне співробітництво: звіт секретаря Ніжинської міської ради Юрія Хоменка 

Секретар Ніжинської міської ради, представник «Слуги Народу» Юрій Хоменко з першого дня військового вторгнення перебував на роботі 45 діб поспіль, без вихідних. Організував і провів дві сесії під час бойових дій та працював над повноцінним функціонуванням Ніжина, брав участь в його обороні.

Юрій Хоменко від лютого налагоджував логістику для отримання необхідної допомоги.

«І вже через тиждень завдяки небайдужим завезли в місто під обстрілами перший гуманітарний вантаж, організували евакуацію більш як тисячі жінок і дітей з міста. Волонтери забезпечували 58-му бригаду, 27-му бригаду, 1-й танковий та ніжинські підрозділи всією необхідною допомогою», – каже депутат.

Проводив першу розвідку в регіоні з дрону та брав участь у розвідувальних операціях та знищенні противника. Організовував формування і розвезення більш ніж 5000 пакунків з гуманітарною допомогою для мешканців міста.

«Зазначу з гордістю, що допомогу ЗСУ збирають і передають в міський виконавчий комітет навіть діти. На сьогодні придбано біноклі, генератори, ноутбуки, 20 автомобілів», – говорить депутат.

Сприяв розширенню зв’язків територіальної громади з іншими громадами держави та налагодженню ділового міжнародного партнерства. 

Як голова комісії взяв участь у перейменуванні 54 вулиць в Ніжині і ще майже 40, які змінять назви найближчим часом.

Працює над передачею приміщення гуртожитку УТОСа на баланс міста Ніжина, організовує допомогу мешканцям гуртожитку для покращення побутових умов, зокрема, для забезпечення мешканців гарячою водою встановили електробойлер та замінили електропроводку.

«Я дуже радий, що наша громада об’єдналася, бо, дійсно, наша перемога здобувається саме силою нашої єдності, нашого вміння працювати разом заради українських інтересів і здатності підтримати одне одного. Тому неодмінно настане день нашої Перемоги, справжньої, омріяної Перемоги! Ми в бою виборемо нашу Волю, Свободу та світле майбутнє для наших дітей! І це буде найкращій день в нашому житті. Слава Україні! Слава українському народу! Героям Слава!» – каже Юрій Хоменко.

Львівщина 

Допомога волонтерам та захисникам: звіт депутата Львівської облради від «Слуги Народу» Романа Фединяка

Ще до початку повномасштабного вторгнення депутат разом із колегами брав активну участь у навчаннях та тренінгах для мешканців Львівщини з територіальної оборони. 

Після 24 лютого спільно із однодумцями розпочав навчання у добровольчому формуванні, де протягом двох місяців мав вишкіл з вогневої підготовки, медицини та тактики бою.

Разом з небайдужими громадянами мікрорайону системно організовував цілодобове патрулювання. За фінансової підтримки підприємців вдалося привезти та передати військовим декілька автомобілів, а також передати вантажні автомобілі гуманітарної продукції на штаб для переселених осіб.

Також за підтримки небайдужих організували передачу декількох тон води для дитячих будинків, які приймали сиріт із зони бойових дій, а згодом підтримували ініціативи для дитячих розваг.

Поза тим, під час повномасштабного вторгнення на одній із чергових депутат вніс звернення щодо неможливості переслідування волонтерів, а також організував кілька комісій з питань законності. Тоді ж ініціювали рішення щодо позбавлення мандатів тих депутатів, які в час війни виїхали за кордон.

«Ми досі не припиняємо роботу у волонтерському полі. На часі – закупівля декількох автомобілів для військових, генераторів та речей, з якими нашим військовим буде комфортніше перебути цю зиму. Наразі ж, на мою думку, основним завданням депутата є об’єднувати всіх небайдужих задля нашої швидкої перемоги», – наголосив Роман Фединяк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy