Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Покращення інфраструктури, відкриття спортивних майданчиків, модернізація медичних та освітніх закладів

Великий звіт: Покращення інфраструктури, відкриття спортивних майданчиків, модернізація медичних та освітніх закладів

Великий звіт триває. Депутати від «Слуги Народу» різних рівнів розповідають про ключові досягнення за 2021 рік. Зокрема, це підтримка та розвиток інфраструктурних проєктів, ремонт комунальних установ, будівництво амбулаторій, модернізація та оснащення медичних і освітніх закладів, рекультивація полігонів та розвиток туризму.

Полтава

Депутат Полтавської міської ради від «Слуги Народу» Сергей Марюхненко прозвітував про свою роботу впродовж 2021 року.

Зокрема, він ініціював ремонт доріг у мікрорайоні «Огнівка». Загальна вартість проєктів станом на січень 2022 року складає 47,1 млн гривень. У підсумку за рік зроблено:- паркувальні кармани для автівок, тротуарні зони по обидва боки вулиці, зливова дощова каналізація та бордюри по вулиці Станіславського;- облаштований карман для паркування, встановлені бордюри, застелений перший шар асфальтного покриття, повноцінно побудований тротуар вздовж бульвару Щепотьєва;- по вулиці Колективна (проміжок дороги від кола, що з’єднує вул. Огнівську, вул. С. Петлюри, вул. Колективну до перехрестя вул. Колективна з вул. Ярошенка) виконано повноцінну реконструкцію: замінено у повному обсязі бордюри, підготовлена капітальна основа, покладено два шари асфальтного покриття, розширене дорожнє полотно та реконструйована зливова каналізація, встановлені нові колодязі, облаштовані доріжки для пішоходів. Крім цього, встановлено освітлення на вулиці;- асфальтування вулиці Станіславського та другий шар асфальту на бульварі Щепотьєва планується у 2022 році.

«Я особисто тримав ці питання на контролі: щотижня контактував із керівниками профуправлінь, співпрацював із технічними наглядами, представниками підрядників, робив регулярні виїзди (виходи) на місце одноосібно та у складі групи представників», – пояснює Сергій Марюхненко.

Також депутат підтримував програму «Здорова країна», зокрема сприяв встановленню спортивного майданчика у парковій зоні біля будинку по бульвару Щєпотьєва, 5 та ініціював розміщення в інших дворах округу таких самих майданчиків, про що подав відповідні звернення у 2021 році до Полтавської міської ради.

Ще один аспект роботи – благоустрій територій:- розпочаті роботи з приведення до ладу майданчиків для сміттєвих баків у результаті подання відповідного звернення до Полтавської міськради;- збудований карман для господарського майданчика, підготовлена до асфальтування у складі ремонту дорога до будинку по вул. Станіславського, 10;- сприяв виділенню додаткових 5 млн гривень для підтримки ОСББ. Це дало змогу Полтаві потрапити до топ-3 українських місць із підтримки ОСББ у співпраці з Фондом енергоефективності.

Сергій Марюхненко також підтримував та поширював важливі для міста петиції (голосування). Одним із нагальних завдань стало питання отримання житла для дітей сиріт.

За період депутатської діяльності він розглянув 25 звернень громадян, зробив 15 виїздів на округ та за межі округу для спілкування з громадянами щодо різних проблемних аспектів, сприяв відновленню асфальтного покриття після ремонтних робіт комунальних служб по вул. Героїв АТО, подавав звернення щодо розвитку громади на 2022 рік, проводив особисті фахові консультацій та надав допомогу ГК у продовженні оренди землі. Допомагав в організації виставки мапи України, за що отримав відзнаку. Мав 12 особистих прийомів громадян, відвідав 11 з 13 засідань сесії та взяв участь у 11 з 15 профільних комісіях.

«Завдяки результатам своєї діяльності як депутата мешканці округу вже мають змогу користуватися певними покращеннями мікрорайону. Розпочаті проєкти наближаються до повної реалізації, а нові вже готові стартувати. Дякую кожному за підтримку. Далі – більше!» – наголошує Сергій Марюхненко.

Головні проблеми, над якими буде зосереджена робота депутата в поточному році: – невідповідний стан доріг вздовж мікрорайону Полтави «Огнівка», – відсутність пішохідних зон, місць для паркування, сміттєвих майданчиків та належного освітлення.

Львівщина

Депутат Львівської обласної ради від фракції «Слуга Народу» Олександр Тіщенко прозвітував про рік роботи у раді.

У 2021 році депутат: – зустрівся зі 1230 мешканцями області щодо проблем у їхніх громадах;- отримав та опрацював 125 заяв та звернень від мешканців округу;- мав 136 зустрічей із громадянами та трудовими колективами виборчого округу;- відвідав приблизно 90% сесійних засідань ради;- підтримав багато важливих проєктів рішень обласної ради;- працював секретарем постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку;- подав 5 депутатських звернень: про необхідність ремонту автомобільних доріг, створення регульованих пішохідних переходів з облаштуванням засобами заспокоєння руху, про покращення матеріально-технічної бази військових частин Львівського гарнізону, про реконструкцію навчальних закладів;- взяв участь у роботі тимчасової контрольної комісії обласної ради щодо вивчення та моніторингу стану дотримання законності під час адміністрування органами ДПС у Львівській області податку на додану вартість (ПДВ), який сплачують суб’єкти підприємницької діяльності;- ініціював внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки, а саме: щодо надання та виплати одноразової адресної грошової допомоги на поліпшення матеріально-побутових умов учасникам АТО (ООС), термін безпосередньої участі яких в АТО (ООС) становить не менше 45 діб, в сумі 50 000 гривень. 

Загалом було надано допомогу 36 громадянам на загальну суму 196 700,00 грн. 

Депутат безпосередньо контролював ремонт та облаштування приймального відділення Буської центральної районної лікарні. 

Також він підтримав важливі ініціативи від представників громад і мешканців округу: капітальний ремонт м’якої покрівлі даху майстерні Золочівського професійного ліцею; капітальний ремонт водяної свердловини з заміною даху, вікон, дверей та ремонтом стін в КЗ ЛОР «Підкамінський психоневрологічнй інтернат» в смт Підкамінь; капітальний ремонт даху спального корпусу Буського ЗЗСО-гімназії ім.Є.Петрушевича при Львівському Національному університеті ім.Івана Франка; капітальний ремонт санітарно-побутових приміщень в Бродівському КДНЗ №9; реконструкція території Народного дому в с.Ожидів Буської ОТГ з облаштуванням пішохідних доріжок; ремонт ділянки дороги Красне – Русилів. 

«Результати командної роботи – це підтвердження ефективної роботи депутатів у раді. Проте попереду ще багато праці. Вже з наступного року працюватимемо над облаштуванням спортивного майданчика зі штучним (трав’яним) покриттям у смт Красне; реконструкцією частини приміщень терапевтичного корпусу під влаштування операційного блоку КНП “‎Бродівська центральна міська лікарня”‎; комплексною реставрацією Монастирського храму з дзвіницею – пам’ятки архітектури національного значення XV-XVIII ст. в смт Підкамінь; капітальним ремонтом частини приміщення приймального відділення з влаштуванням засобів безбар‘єрного доступу у КНП “‎Буська центральна районна лікарня”‎; придбанням обладнання для хірургічно-травматологічного відділення і відділення реабілітації КНП “‎Буська ЦРЛ”‎», – підсумував Олександр Тіщенко.

Житомирщина

Депутатка від партії «Слуга Народу», секретарка Станишівської сільської ради  Катерина Клименко звітує про свою роботу.

За звітний період виконано наступні передвиборчі обіцянки та вирішено наступні проблеми:- побудовано дошкільний навчальний заклад «Малятко» в с. Станишівка;- проведено капітальний ремонт пішохідного містка в с. Бистрі;- проводяться капітальні та поточні ремонти доріг в населених пунктах громади;- за зверненням громадян згідно з рішеннямсесії надається матеріальна допомога;- проводиться благоустрій території населених пунктів;- проводиться ремонт та обслуговування вуличного електроосвітлення.

За час депутатських повноважень:- прийнято 39 громадян;- проведено 5 зустрічей з мешканцями виборчого округу;- вирішено питання щодо 3 звернень та скарг особисто депутатом;- відвідано 13 сесій ради;- ухвалено 529 рішень ради.

Депутаткою подано 4 проєкти рішень міської ради. Серед них наступні:- про затвердження розпоряджень сільського голови;- про утворення старостинських округів на території Станишівської сільської ради та затвердження старост;- про створення нового хутора на території Станишівської сільської ради поблизу с. Бистрі  за межами населених пунктів; – про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік.

Львівщина

Звіт депутатки Бібрської міської ради відфракції «Слуга Народу» Любові Минурки.

Під час роботи у 2021 році депутатці вдалося:- залучити приблизно 14 млн гривень на ремонт місцевих доріг у громаді. Зокрема, на вул. 1 травня у селі Квітневе, вул. Миру у селі Баківці та у селі Любешка;- посприяти ремонту харчоблоку у дитячому садку в селі Квітневе.

«Ремонт харчоблоку у дошкільному закладі був пріоритетним завданням. І завдяки спільній роботі з громадою його вдалося виконати. У наступному році плануємо й надалі працювати для мешканців», – наголосила депутатка.

Донеччина

Про роботу у 2021 році відзвітувала депутатка Іллінівської сільської ради від партії «Слуга Народу» Наталія Войтенко.

Як депутатка від Полтавського старостинсього округу вона постійно тримає зв’язок із місцевими мешканцями. Є членкинею постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту.

Так, у 2021 році Наталія Войтенко:- сприяла ремонту дороги вздовж каналу Дніпро– Донбас – Русин  Яр, що  веде  на основну магістраль Покровськ – Бахмут – Михайлівка;- допомогла у вирішенні питання  цілодобового забезпечення  водою з артезіанської скважини  сіл  Полтавка та Попів Яр, сприяла залученнюкоштів закордонних благодійних фондів;- ініціювала проведення  оптоволокнового  інтернету до об′єктів  соціальної сфери та населення;- ініціювала встановлення освітлення на одній з вулиць села Полтавка;- сприяла будівництву павільйону на насосній станції;- підтримувала проведення поточного ремонту на стадіоні «Колос»;- сприяла ліквідації стихійного звалища в селі Полтавка та розчищенню берегової лінії водойми;- брала участь у заходах з озеленення та сприяла благоустрою громади;- постійно проводила інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо важливості вакцинації населення від COVID-19;- депутатка провела 8 зустрічей з мешканцями округу, прийняла 23 громадян.

Житомирщина

Про роботу за 2021 рік звітує Вадим Варчук – депутат Станишівської сільської ради від партії «Слуга Народу», член постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку, охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу.

Пріоритетним напрямком депутатської діяльності він називає  контроль і сприяння виконанню проєктів будівництва та модернізації інфраструктури громади для забезпечення гідного йкомфортного життя її мешканців.

Зокрема депутат брав активну участь у реалізації численних проєктів будівництва та реконструкції об’єктів соціальної та культурної сфери громади, в тому числі:- загальноосвітньої школи у с. Лука (ініційовано перевірку проміжних результатів будівництва, під час якої забудовником було виявлено та усунено ряд порушень);- закладу дошкільної освіти у с. Станишівка(ініціював депутатські перевірки перебігу будівництва та виконання забудовником покладених на нього зобов’язань. В результаті однієї з таких перевірок виявлено неналежне захоронення будівельного сміття, що в подальшому було ліквідовано з території дитячого садка);- закладу дошкільної освіти «Малятко» у с. Лука (порушене питання щодо необхідності модернізації системи очистки води в даному закладі, яке було в подальшому внесене на розгляд бюджетної комісії та вирішене);- фізкультурного спортивного майданчика в с.Лука (ініційовано виділення земельної ділянки під розміщення майданчика біля школи, що реконструюється. Сесією сільської ради затверджено робочий проєкт фізкультурно-спортивного майданчика зі штучним покриттям, реалізація якого планується в 2022 р.);- історичної пам’ятки місцевого значення в с. Піски. Спільними зусиллями керівництва громади та за підтримки депутатського корпусу виділено кошти та завершено капітальний ремонт з облаштуванням благоустрою;- кладовища в с. Лука. Влаштовано нове асфальтне покриття для забезпечення під’їздів до кладовища. 

«Основним принципом моєї депутатської діяльності є чесність, захист інтересів та робота на благо жителів громади, що висловили мені свою довіру, обравши депутатом. Відтак протягом звітного періоду повноцінно брав учать у чергових та позачергових сесіях Станишівської сільської ради. Активно виступав на сесіях, вносив пропозиції до їхніх рішень та порядку денного», – розповідає Вадим Варчук.

Львівщина

Фракція «Слуга Народу» у Славській селищній раді звітує про роботу за минулий рік.

У громаді вдалося реалізувати такі проєкти:- розпочати благоустрій парку «Між ріками»;- розпочати рекультивацію полігону ТПВ;- завершити ФАП с. Хащованя;- завершити масштабний проєкт «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині» за програмою секторальної підтримки та ЛОДА».

«Упродовж року фракція «Слуга Народу» у Славській селищній раді продемонструвала ефективну та злагоджену роботу. Це підтверджує ухвалення важливих для громади рішень. У 2022році депутати продовжать працювати в інтересах мешканців», – говорить очільник фракції «Слуга Народу» і секретар Славської селищної ради Олег Даниляк.

Хмельниччина

Голова фракції «Слуга Народу» Полонської міської ради Петро Гуц прозвітував про роботу фракції.

За перший рік роботи вдалось реалізувати першу ключову обіцянку з передвиборчої програми.

«Ми плідно працюємо для розвитку нашої громади і виконуємо дані людям обіцянки, cеред яких ключовим став початок реконструкції нашої лікарні, яку чекали жителі багато років», –зазначив Петро Гуц.

Депутати провели 15 прийомів громадян, опрацювали 10 звернень громадян та громадських організацій. Також депутати брали активну участь у подіях громади.

Депутати мають власну громадську приймальню за адресою: м. Полонне, вул. Лесі Українки, 142.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy