Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: покращення інфраструктури, модернізація медичних та освітніх закладів, створення притулків для осіб, які постраждали від домашнього насильства

Великий звіт: покращення інфраструктури, модернізація медичних та освітніх закладів, створення притулків для осіб, які постраждали від домашнього насильства

Великий звіт триває: депутати від «Слуги Народу» різних рівнів розповідають про ключові досягнення за 2021 рік. Зокрема це підтримування та розвиток інфраструктурних проєктів, модернізація та оснащення медичних і освітніх закладів, придбання комп’ютерної техніки для шкіл, встановлення ліфтів та камер відеоспостереження, налагодження автобусного сполучення та освітлення вулиць, відкриття притулків для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Дніпропетровщина

Про свою роботу як депутата Обухівської селищної ради, обраного від політичної партії «Слуга Народу» звітує Юрій Зідра

                     Протягом 2021 року Юрій Зідра опрацював такі напрями та виконав наступні завдання:

–         прийняв 30 громадян, провів 14 зустрічей;

–         надав матеріальну допомогу із депутатської субвенції на загальну суму 30 тисяч гривень онкохворим, багатодітним родинам, людям з інвалідністю;

– посприяв, аби найбільшу вулицю селища внесли до переліку об’єктів програми «Велике будівництво». Нині 10 км вул. Солідарності капітально відремонтували;

– посприяв, аби в селищі встановили сміттєві баки та забетонували майданчики біля них;

– залучав благодійників задля озеленення території громади: в Обухівці висадили десятки дерев та рослин.

«Протягом 2021 року я опікувався тими, хто найбільше потребував допомоги. Найбільшу увагу приділяю родинам у скрутних життєвих обставинах. Намагаюсь сприяти, аби селище було охайним, тож переймаюся питаннями вчасного вивезення сміття, ремонту доріг у громаді. Надалі працюватиму за цими ж напрямами. Дякую всім, хто допомагає мені в цьому!», – сказав Юрій Зідра.

Харківщина

Звітує представник фракції «Слуга Народу» Ізюмської міської ради Максим Стрельник

Важливі проєкти вдалося реалізувати завдяки спільним зусиллям та плідній співпраці депутатів міської, обласної рад та Верховної Ради від партії «Слуга Народу».

Зокрема:

– встановлення камер відеоспостереження в Ізюмських ліцеях № 1 та № 4;

– утеплення будівлі ліцею № 2;

– ремонт даху в ліцеї № 12;

– придбання комп’ютерної техніки в освітні заклади;

– капітальний ремонт доріг на вул. Київська, Лермонтовська, Гоголя та пров. Толстого;

– будівництво 4 мультифункціональних спортивних майданчиків;

– закупівля підйомника для людей на візках;

– виготовлення проєктно-кошторисної документації для будівництва котелень у будинку культури, освітній гімназії та амбулаторії Левківського старостинського округу.

«Загальна вартість усіх проєктів становить понад 25 млн грн. І це додаткові кошти, які нам вдалося залучити з обласного та державного бюджету на соціально-економічний розвиток нашої громади. Депутати від фракції «Слуга Народу» в Ізюмській міській раді завжди голосували за ці проєкти. Підтримку цих проєктів ми мали в обласній раді, завдяки депутатам Вісхану Ісламову та Юлії Ковалевській. Також нас підтримували народні депутати Олександр Літвінов та Дмитро Любота», – зазначив Максим Стрельник.

Львівщина

Звіт фракції «Слуга народу» в Боринській селищній раді

За минулий рік депутати:

– втілили в життя програму «Шкільний автобус» у Верхньовисоцькій школі на 2021-2025 р.;

– підтримали безкоштовне харчування для дітей учасників бойових дій та ветеранів АТО в Боринській громаді;

– спільно з депутатами та мешканцями громади забезпечили облаштування шкільного подвір’я в селі Нижня Яблунька;

– підтримали добудову школи та амбулаторії в селі Нижня Яблунька;

– сприяли ремонту дороги у с. Нижня Яблунька, а також подали депутатське звернення про ремонт дороги Нижня Яблунька-Турка, ініціювали звернення про будівництво дороги Бориня-Боберка;

– ініціювали завершення будівництва школи та амбулаторії сімейної медицини в селі Либохора.

«Фракція “Слуга Народу” впродовж року неухильно підтримувала ініціативи для комфорту мешканців. Продовжимо відстоювати інтереси громади й надалі», – наголосив очільник фракції «Слуга Народу» Боринської селищної ради Василь Ковальчин.

Звіт депутата Івано-Франківської селищної ради від «Слуги Народу» Тараса Кріля

Упродовж року діяльності депутату вдалося:

– ініціювати кронування дерев на території дошкільного закладі № 2 в смт. Івано-Франкове;

– спільно з депутатами, місцевими підприємцями та мешканцями громади забезпечити облаштування подвір’я дошкільного закладу № 2 в смт. Івано-Франкове;

– сприяти організації спортивних турнірів для дітей, адже депутат є головою Комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

«Пріоритет моєї роботи як місцевого депутата – підтримування господарських питань та сприяння корисному дитячому дозвіллю, облаштування та прибирання громадського простору, відстоювання інтересів мешканців у раді та ініціювання дитячих заходів. Наступного року теж працюватиму відповідно до цих напрямів», – наголосив депутат.

Кіровоградщина

«Слуги Народу» Кропивницької міськради прозвітували за рік роботи

«Це був насичений рік плідної та злагодженої роботи. Протягом цього часу ми фракцією працювали з виборцями, приймали скарги та вносили пропозиції до відповідних органів влади, щоби допомогти їх усунути», – розповіла Ольга Ковальова-Алокілі, голова фракції «Слуга Народу» Кропивницької міської ради.

Загалом було:

– проведено 11 пленарних засідань 9-ти сесій;

– прийнято 1047 рішень;

– депутатами фракції на пленарних засіданнях сесій оголошено 51 виступ;

– направлено 41 депутатське звернення;

– ініційовано 14 колективних звернень, які були підтримані колегами-депутатами.

Депутатки від фракції «Слуга Народу» Анна Зарічна, Ольга Ковальова-Алокілі та Людмила Згривець увійшли до міжфракційного об’єднання «Рівні можливості», а депутатка Зарічна стала співголовою цього об’єднання. У складі міжфракційного об’єднання:

– ініціювали та затвердили рішення про створення Кропивницького міського притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі;

– налагодили співпрацю з громадськими організаціями міста;

– сприяли проведенню акції «Рожевий жовтень» – місяць боротьби з раком молочної залози.

«Мені особисто протягом року вдалося допомогти вирішити чотирирічний конфлікт на ринку шляхом укладання мирових угод ФОПів з орендодавцями, також опікувалася питаннями розвитку підприємництва, та залученням інвестицій. Стала учасницею засідань робочих груп із розроблення Стратегії Кропивницького 2030. Рішуче підтримувала діяльність Міжнародної антинаркотичної асоціації в місті. Долучилася до активної діяльності у відстоюванні гендерної рівності та протидії насильству», – розповіла Ольга Ковальова-Алокілі.

Депутат Михайло Бєжан виступив основним ініціатором початку розроблення Стратегії Кропивницького 2030 та організатором засідань її робочих груп. Провів 21 прийом громадян, за результатами яких подавав відповідні звернення та запити (значна частина з них – це особисті та колективні запити на отримання матеріальної допомоги).

Робота на окрузі:

– за кошти міського бюджету в сумі 1,5 млн грн було проведено асфальтування прибудинкової території на вул. Генерала Жадова, 7, також завершили роботи з вимощення частини будинку № 4 на вулиці Космонавта Попова та сприяли встановленню ліфта в будинку № 23 на проспекті Університетському.

«Пишаюся роботою нашого депутатського корпусу. Ми й надалі наполегливо працюватимемо для мешканців Кропивницької громади», – підсумувала звіт Ольга Ковальова-Алокілі.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy