Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий Звіт: Підтримка військових, залучення гуманітарної допомоги, енергетична безпека

 • 731
Великий Звіт: Підтримка військових, залучення гуманітарної допомоги, енергетична безпека

Депутати різних рівнів від «Слуги Народу» продовжують #Великий_Звіт про діяльність у 2022 році. Серед пріоритетів – забезпечення військових, безпека громад, співпраця з благодійними організаціями та міжнародними партнерами для залучення гуманітарної допомоги

Київщина

Енергетична безпека та захист територій: звіт команди «Слуга Народу» в Білій Церкві

Із початком повномасштабної війни першочерговим завданням  депутатів стала організація підтримки захисників, переселенців та інших людей, які потребують допомоги.

 • Кожен із депутатів організовував допомогу ЗСУ, ТРО та ДФТГ усім необхідним – від шкарпеток до автомобілів, від паливно-мастильних матеріалів до дронів.
 • Підготували та  ухвалили дві програми, мета яких – матеріально-технічне забезпечення армії та добровольців. На 2023 рік передбачено повноцінне фінансування ДФТГ.
 • Підтримали програму щодо компенсації вартості генераторів для ОСББ. Ініціювали та наполягли на збільшенні виділених з бюджету сум на придбання електрогенераторів як для критичної інфраструктури, так і для мешканців багатоквартирних будинків та ОСББ, в найпростіші укриття, а також закупівлі теплових гармат й буржуйок (надається на правах лише користування).
 • Сприяли роботі гуманітарного штабу та хабу в Білоцерківській громаді, який надав допомогу понад 19 000 людям: ВПО, людям похилого віку, багатодітним родинам, одиноким матерям та дітям. Окрім того, штаб надавав тонни вантажу гуманітарної допомоги громадам, які були під окупацією та в зоні проведення бойових дій. Допомагав поліції, СБУ, ДСНС, госпіталям, лікарням, пологовим будинкам, інтернатам та багатьом іншим установам та організаціям.
 • Підтримали програми, спрямовані на покращення надання якісних та доступних медичних послуг. Неодноразово ініціювали передачу медичного обладнання та інструментів у військовий госпіталь та лікарні громади.

«Попри усі виклики, загрози, завдання та невизначеність у 2022 році, ми вистояли! Наша потужна та професійна команда продовжує працювати на благо громади та всієї України. Ми нескорені та непереможні! Слава нашим Героям! Вдячність нашому народу!» – наголосила голова фракції «Слуга Народу» у Білоцерківській міській раді Ольга Нагорна.

Одещина

Забезпечення військових, допомога переселенцям: звіт фракції «Слуга Народу» в Одеській районній раді

Одним із найважливіших питань, яке першочергово довелося приймати фракції, стало затвердження цільової програми «Територіальна оборона Одеського району» та виділення коштів на підтримку Сил територіальної оборони.

Кожен із представників фракції працював у своєму напрямку:

 • Депутат Ігор Новосадський – з 24 лютого 2022 року вступив до лав Збройних сил України.
 • Аркадій Мкртичян – заступник голови Одеської військової районної адміністрації з соціальних питань, з першого дня повномасштабної війни займався організацією евакуації всіх дітей, які перебували в дитячих будинках-інтернатах на території Одеського району, за кордон.
 • Андрій Шестаков із початку великої війни долучився до організації діяльності обласного гуманітарного штабу Одеської ОВА, яким, зокрема, залучено 760 тонн гуманітарної допомоги з ЄС. Є одним з ініціаторів програм «Авто для ЗСУ» (передано 21 авто) та «Чашка кави для ЗСУ».
 • Лілія Томашевська долучилася до організації питання матеріально-технічного забезпечення підрозділів військових частин ЗСУ та тероборони. Також опікується дітьми з найбільш постраждалих регіонів.
 • Катерина Даниленко долучилася до організації діяльності координаційного штабу при Одеській районній раді з отримання та розподілення гуманітарної допомоги Save lifes. Штаб передав більш як 5 тонн гуманітарної допомоги переселенцям.
 • Вадим Гудков сприяв організації діяльності координаційного гуманітарного штабу ОВА, з його ініціативи до Одеського району доставлено понад 60 тонн гуманітарних вантажів із Франції.
 • Олександр Макушин у співпраці з фондом «Повернись живим» сприяв передачі авіаційного комплексу Bayraktar TB2 (три безпілотники, система зв’язку, управління та набір боєприпасів), 5 автомобілів для 28-ї механізованої бригади та 35-ї бригади морської піхоти. За підтримки БФ «Одеса та одесити» передано 20 дронів DJI Mavic 3, гуманітарну допомогу (5 тонн продуктів) жителям Херсона та Херсонської області (5 тонн продуктів).
 • Олександр Ворохаєв ініціював передачу сучасного обладнання для Таїровського консультативно-діагностичного центру. Ініціював доставку в Овідіопольську лікарню двох автівок меддопомоги.
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0ne7hCuBBWTLXmpGYdXJkAzHcgVmbM89TiqfztDXjWrw47pTBN4rmmjdMAu6YHxLNl&id=100068347818222

Миколаївщина

Залучення гуманітарної допомоги, підтримка мешканців: звіт команди «Слуга Народу» в Миколаївській області

Представники «Слуги Народу» на Миколаївщині у радах різних рівнів оперативно ухвалювали рішення, необхідні для людей в умовах воєнного часу.

 • Підтримали бізнес та звільнили його від плати за оренду комунального майна.
 • Підтримали медичні заклади, що дозволило системі охорони здоров’я регіону стати більш мобільними в ухваленні рішень.
 • Визнали сільгоспвиробництва Миколаївщини такими, що постраждали від російської агресії, та заклали фундамент для відшкодування їм збитків.
 • Внесли зміни до обласної програми «Турбота», щоб родини військовополонених вже почали отримувати додаткову матеріальну, соціальну, консультаційну та юридичну допомогу.
 • У співпраці з благодійним фондом «Світлі справи» відкрили та облаштували 12 свердловин.
 • Передали закладам охорони здоров’я 11 спеціалізованих машин медичної допомоги.
 • Передали понад 400 тис.  продуктових наборів для вразливих категорій населення.
 • Передати понад 50 тис. тонн ліків цивільному населенню, військовим та закладам охорони здоров’я.

«Команда зробила все можливе, аби підтримати людей в умовах війни. Організація запуску в роботу гуманітарних штабів, співпраця із благодійними фондами для залучення гуманітарної допомоги в область, сприяння підтримці військових і ще багато напрямків роботи стали для нашої команди основою їхньої діяльності», – підкреслила голова Миколаївської обласної організації «Слуги Народу», очільниця облради Ганна Замазєєва.

Закарпаття

Підтримка військових та співпраця з волонтерами: звіт депутата Закарпатської обласної ради Михайла Лаби

Робота депутата обласної ради від «Слуги Народу» Михайла Лаби протягом минулого року була спрямована на підтримку військовослужбовців та їхніх родин, зміцнення територіальної оборони, забезпечення життєдіяльності тергромад краю, організацію надання допомоги вимушеним переселенцям, всебічну співпрацю з волонтерським рухом та міжнародними партнерами.

Так, станом на кінець березня спільно з Мінрегіоном вдалося організувати понад 170 тонн різного роду допомоги, зокрема, йдеться про розгрузки, рації, ліхтарі, телефони, павербанки, генератори, продукти харчування тривалого зберігання та інше.

«Аби ефективно вирішувати проблемні питання, тримаю тісний контакт із волонтерськими організаціями, військовою  адміністрацією та обласною радою. Це дозволяє конструктивно співпрацювати, аби допомогти військовим, вимушеним переселенцям та жителям громад», – зауважив депутат.

У межах співпраці з волонтерськими, благодійними організаціями, військовими, силами тероборони організовував спрямування на передову автомобілів підвищеної прохідності, медикаментів, одягу, обладнання тощо.

Продовжує тут підтримувати і спортивні напрямки: у вересні  відкрили довгоочікуваний дитячий і багатофункціональний спортивний майданчики у Перечинській громаді, провели турнір «Схід та Захід разом».

«Впевнений, що після Перемоги нам вдасться втілити не один проєкт щодо розвитку інфраструктури наших громад. А поки робимо все можливе, аби наблизити цей день, і допомагаємо ЗСУ та постраждалим регіонам», – зауважив депутат.

Донеччина

Допомога мешканцям Бахмута та захисникам: звіт депутата Бахмутської міської ради Олександра Бабенка

«Ранок 24 лютого розділив життя українців на «до» та «після». Війна змусила всіх змінити звичний спосіб життя. Тому з того часу діяльність також спрямував на організацію надання гуманітарної допомоги мешканцям Бахмутської громади та військовим», – каже Олександр Бабенко.

 • З перших днів війни завдяки допомозі волонтерів з Італії було організовано перші доставки гуманітарної допомоги у Бахмут. Потім на допомогу відгукнулись благодійники з Польщі та волонтери з Вінниці і Львова. Загалом у співпраці з різними благодійними організаціями Олександр Бабенко сприяв доставці у Бахмут близько 80 тонн гуманітарної допомоги у вигляді м’ясних та овочевих консервів, продуктів швидкого харчування, круп, макаронів, дитячого харчування, засобів гігієни тощо. Крім того, у місто доставлено 40 генераторів.
 • За ініціативи депутата доставлено гуманітарні вантажі у м. Софіївка, що на Дніпропетровщині. Там знайшли прихисток сотні бахмутян. За допомогою донорів та волонтерів відправлено близько 500 продуктових наборів для переселенців з Бахмута в різні куточки України.
 • На запит військових завдяки партнерам передано генератори, бронежилети, плитоноски, одяг, взуття, засоби гігієни та смаколики.
 • Крім того, депутат продовжує підтримувати зв’язок з мешканцями Бахмуту та протягом року проводив декілька зустрічей з літніми людьми, особами з інвалідністю та переселенцями.

«Продовжую працювати для мешканців Бахмутської громади і надалі та робити усе, що можу, аби прискорити нашу перемогу. Вірю, що зовсім скоро ми повернемось до нашого міста та відбудуємо його!» – підсумував депутат.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy