Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Підтримка сімей з особливими потребами, допомога бізнесу, пожежна безпека у громадах

Великий звіт: Підтримка сімей з особливими потребами, допомога бізнесу, пожежна безпека у громадах

Триває звітування депутатів від «Слуги Народу» всіх рівнів. Розповідають про результати роботи депутати Маріуполя, Львівщини та Рівненщини.

Депутатка Маріупольської міської ради від політичної партії «Слуга Народу», лідерка «ЗеЖінок» у Маріуполі Катерина Хліменкова прозвітувала про роботу у 2021 році

«Напрями жіночого лідерства, безбар’єрності та гендерної рівності, захисту від домашнього насильства є пріоритетними у моїй діяльності. Також опікуюсь сім’ями з особливими потребами. Провела не один захід із таких тем та неодноразово виїжджала в центри, де опікуються цими жінками», – каже Катерина Хліменкова.

Крім того, у 2021 році депутатка:

 • сприяла реконструкції дитячих садків № 32 «Дивосвіт» та № 106 «Горобинка», а також Маріупольської ЗОШ №26;
 • навесні до Всесвітнього дня навколишнього середовища приєдналась до екологічної акції «Озеленення планети» та висадила 21 саджанець дуба; неодноразово брала участь у міських толоках з благоустрою Маріупольської громади;
 • підтримувала популяризацію здорового способу життя та відкрила локацію програми «Здорова Україна»;
 • допомогла в організації та делегуванні групи з 47 дітей з Маріупольського району для участі в програмі «Екологічними стежками рідної України».

Звіт депутата від фракції «Слуга Народу» у Львівській обласній раді Максима Козицького

За час ефективної та злагодженої роботи у Львівській облраді в інтересах громади вдалося:

 • завершити 11 об’єктів в межах програми «Велике будівництво». Серед них – 5 довгобудів;
 • 2,6 млрд гривень вдалося зекономити під час тендерів у системі е-закупівель «Прозоро». За цим показником наша область належить до п’ятірки областей-лідерів в Україні;
 • Львівщина стала першою областю, в якій запровадили інвестиційні кредити під 0%. В області удосконалили державну програму «Доступних кредитів 5-7-9%». З обласного бюджету на дофінансування виділили понад 6 мільйонів гривень. Завдяки програмі за рік в області з’явилося понад 2,3 тис. нових робочих місць;
 • для лікарень Львівщини, які приймають ковідних пацієнтів, закупили 8 кисневих станцій за понад 29,5 млн гривень. Ще 12 медзакладів отримають обладнання у лютому.
 • за рік в області отримали кредити 284 підприємці на суму 352,9 млн гривень.

За рік станції екстреної допомоги отримали 140 нових «швидких», а медичний гелікоптер здійснив 48 медевакуацій. Зокрема, днями медики вперше повітрям доставили орган для пересадки.

«Львівщина за рік кардинально змінилася: сотні кілометрів відремонтованих доріг місцевого значення, десятки оновлених навчальних і медичних закладів, впроваджені обласні програми підтримки бізнесу.

Усе це вдалося зробити завдяки єдності депутатів в обласній раді у спільному прагненні відстоювати інтереси громади. Тому фракція “Слуга Народу” буде й надалі працювати для мешканців», – наголосив Максим Козицький.

Депутат Рівненської райради від «Слуги Народу» Віктор Бабак прозвітував перед виборцями

Пожежна безпека та справедливі тарифи – серед пріоритетів роботи депутата Рівненської райради від «Слуги Народу» Віктора Бабака.

У співпраці з виконавчими органами та посадовими особами міської влади Рівненським районним управлінням ГУ ДСНС депутату вдалось зрушити питання щодо облаштування пожежного депо в смт Квасилів: виділили земельну ділянку та підготували відповідну документацію для будівництва в селищі центру безпеки.

Віктор Бабак є ініціатором Програми запобігання лісових і торф’яних пожеж та забезпечення їхнього гасіння на 2022–2024 роки. Протягом року сприяв розвитку місцевої пожежної команди в селі Корнин та залученню техніки на ліквідацію пожеж на території Квасилева, масштабних пожеж у місті Рівне.

Порушив питання щодо безпеки дорожнього руху на вулицях Басівкутській – Карнаухова, на регульованому перехресті вулиць Дворецької – Бандери.

Для недопущення соціальної несправедливості ініціював питання вирівнювання тарифів на проїзд у громадському транспорті в межах Рівненської ТГ – у місті Рівне та смт Квасилів. Підготовлено та спрямовано відповідне звернення до міського голови, робота з цього напряму триває.

Також депутат активно долучається до розв’язання проблем доріг на Рівненщині. Зокрема, підготував звернення до голови Рівненської ОДА щодо ремонту автошляху Матіївка – Мичів – Мощони – Воронів – Воскодави. Завдяки спільній роботі депутатів різних рівнів дорогу включено до переліку об’єктів «Великого будівництва» на 2022 рік.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy