Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий Звіт: Підтримка родин захисників, поліпшення життя у громадах та системна допомога ЗСУ

 • 494
Великий Звіт: Підтримка родин захисників, поліпшення життя у громадах та системна допомога ЗСУ

Депутати від «Слуги Народу» продовжують звітувати про рік роботи в умовах воєнного стану. Серед пріоритетів – захист територій, системна допомога ЗСУ, підтримка переселенців, родин захисників і захисниць, соціально вразливих верств населення.

Вінниччина

Підтримка родин захисників і захисниць та переселенців: звіт депутатки Гайсинської райради, очільниці району Людмили Головашич

Людмила Головашич із початком військової агресії набула повноважень начальника Гайсинської військової адміністрації. У січні активно долучилася до створення та підтримки батальйону ТрО в Гайсинському районі. На початку лютого долучилась до розробки районної Програми територіальної оборони щодо участі в русі національного спротиву на 2022-2025 роки.

Сприяла вчасному ухваленню оборонних програм в територіальних громадах району, що дало змогу вже на час повномасштабного вторгнення ні на мить не зупиняти фінансування і виконання всіх необхідних заходів задля допомоги Збройним силам України.

 • Ініціювала виділення з районного бюджету 2 млн 485 тис. грн на цільові програми
 • Посприяла реалізації в районі Програми підтримки родин захисників та захисниць України
 • Провела 50 зустрічей з родинами захисників і захисниць
 • Провела зустрічі з переселенцями у понад 90 населених пунктах району
 • Ініціювала залучення гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів
 • За сприяння Людмили Головашич на фронт було передано квадрокоптер, тепловізори, бронежилети, генератори, продукти харчування, канцелярські товари, одяг, медикаменти тощо.

«Саме відкритість та довіра до нашої команди стали головним чинником залучення іноземців до надання благодійної гуманітарної допомоги. Наразі знайомство з французькими друзями, які в подальшому стали донорами для ЗСУ, відбулось саме через соціальні мережі, де вони мали можливість відслідковувати мою діяльність з координації збору допомоги та прозорість її використання», – зазначила Людмила Головашич.

Запоріжжя

Поліпшення життя у громаді – пріоритет: звіт голови фракції «Слуга Народу» в Запорізькій міській раді Регіни Харченко

Протягом усього минулого року Регіна Харченко активно долучалася до вирішення нагальних потреб територіальної громади.

Зокрема, щодо підвищення рівня соціального захисту мешканців міста, в першу чергу, малозабезпечених та непрацездатних громадян, громадян, які постраждали в наслідок військової агресії, щодо виконання ремонтно-будівельних робіт житлового фонду, благоустрою міста, покращення матеріально-технічної бази та стану приміщень бюджетних установ соціально-культурної сфери міста.

«Робота депутата полягає не лише в проведенні прийомів та складанні звернень, але і в реальному досягненні результатів щодо поліпшення життя мешканців територіальної громади міста Запоріжжя», – розповідає Регіна Харченко.

За ініціативи голови фракції «Слуги Народу» була проведена робота в таких напрямках:

 • Упорядкування земельних відносин.
 • Налагодження співпраці з головами районних адміністрацій Запорізької міської ради з питань утримання та ремонту дорожньо-транспортного господарства.
 • Виділення коштів з резерву депутатського фонду на організацію допомоги Збройним силам України, Силам територіальної оборони, правоохоронним органам міста.
 • Подання низки важливих проєктів рішень міської ради, серед яких – щодо часткової компенсації вартості генераторів для ОСББ.

Тернопільщина

Системний пошук допомоги для ЗСУ: звіт голови фракції «Слуга Народу» у Тернопільській обласній раді Ярослава Захарківа

Голова фракції «Слуга Народу» у Тернопільській обласній раді Ярослав Захарків протягом 2022 року всю свою діяльність та зусилля спрямовував на допомогу Збройним Силам України.

«З перших днів війни спільно з жителями селища, де проживаю, зорганізувались і стали учасниками територіальної оборони наших домівок, несучи щоночі  варту на блокпостах. Згодом, розуміючи наскільки важливо бути активним в тилу, розпочав системний пошук допомоги для ЗСУ. Зокрема, посприяв доставці позашляховиків, як для військових на передову, так і для військової частини в Тернополі», — розповідає Ярослав Захарків.

Також політик неодноразово ініціював відправку гуманітарної допомоги, а саме бронежилети, аптечки, каски для військових, гігієнічні набори, тепловізори, турнікети, біноклі, спальні мішки, каримати, консерви та продукти харчування.

Стосовно роботи в обласній раді, то протягом 2022 року відбулось чотири пленарних засідання сесії Тернопільської обласної ради. Було розглянуто 233 питання, з яких 226 рішень.

Кіровоградщина

Допомога переселенцям та підтримка місцевих ініціатив: звіт депутатки Кропивницької райради Наталії Живіцької

Діяльність депутатки Кропивницької районної ради Кіровоградської області, членкині фракції «Слуга Народу» Наталій Живіцької, спрямована на підтримку ініціатив місцевих громад, органів місцевого самоврядування та вирішення питань, з якими звертаються виборці.

У своїй депутатській діяльності представниця «Слуги Народу» не обмежується роботою виключно на окрузі, а допомагає військовим та родинам, які через збройну агресію росії були вимушені полишили свої домівки та знайти прихисток у Кропивницькому районі.

 • З перших днів повномасштабної війни долучилася до допомоги ЗСУ: сприяла закупівлі необхідного обладнання, продуктів харчування, засобів гігієни.
 • Відвідала пів сотні родин вимушених переселенців із дітьми, котрі знайшли прихисток у Компаніївській та Бобринецькій громадах.

«Кожна з цих родин потребувала уваги та допомоги. І для їх підтримки, ми спільно з колегами-депутатами ініціювали збір та передачу продуктових наборів (цукор, олія, крупи, макарони, мука, м’ясо та ковбасні вироби), а також постільної білизни, рушників, засобів гігієни, підгузків тощо)», –розповіла депутатка.

Кривий Ріг

Захист територій, відновлення пошкоджених будівель, допомога медзакладам: звіт фракції «Слуга Народу» Криворізької райради

Фракція «Слуга Народу» Криворізької районної ради взяла участь у всіх 7 пленарних засіданнях сесії, на яких було ухвалено 98 рішень.

Вони, зокрема, стосувалися підтримки ТрО та ЗСУ, виділення коштів на Сили тероборони, забезпечення роботи критичної інфраструктури в умовах воєнного стану, важливих соціально-економічних програм.

Тож протягом звітного періоду також здійснювалась діяльність щодо допомоги військовослужбовцям; допомоги незахищеним верствам населення та внутрішньо переміщеним українцям; допомоги у відновленні пошкоджених будівель на території Криворізького району.

 • Депутати Олександр Позивайло, Дмитро Дераков, Юрій Олєйніков, Дмитро Бессалов з перших днів війни брали активну участь в облаштуванні блокпостів, сприяли забезпеченню військових автівками, а також сприяли в наданні гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та мешканцям Криворізького району.
 • Ольга Аністрат, яка, окрім того, що сама є медиком, також сприяє в отриманні лікарнями району гуманітарної медичної допомоги.
 • Яніна Солнцева з перших днів повномасштабного вторгнення залучена до роботи гуманітарних хабів «Слуги Народу» з підтримки внутрішньо переміщених осіб та незахищених верств населення.
 • Любов Лукашук започаткувала ініціативу надання безкоштовних юридичних консультацій.
 •  Олександр Лішин допомагав військовим, мешканцям району та внутрішньо переміщеним особам. Долучався до ініціатив ЗеМолодіжки Кривого Рогу щодо отримання допомоги родинами, які виховують маленьких дітей, брав участь у відновленні пошкоджених будівель мешканців Криворізького району, а також допомагав в облаштуванні Пунктів Незламності та укриттів для цивільного населення.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy