Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Підтримка підприємництва, розвиток громад, модернізація важливих закладів соціальної інфраструктури

Великий звіт: Підтримка підприємництва, розвиток громад, модернізація важливих закладів соціальної інфраструктури

Триває звітування депутатів від «Слуги Народу» всіх рівнів. Про результати роботи розповідають депутати Рівненщини, Тернопільщини, Херсонщини та Прикарпаття.

Рівненщина:

Депутатка Рівненської міської ради від «Слуги Народу» Олена Хотенко прозвітувала перед виборцями за рік депутатської роботи.

Розвиток молодіжної політики, підтримка підприємців та рівні можливості – над цими та іншими питаннями працювала депутатка Рівненської міськради від «Слуги Народу» Олена Хотенко.

Протягом 2021 року депутатка ініціювала та подала на розгляд Рівненської міської ради низку проєктів рішень, які стосуються підтримки студентів вищих навчальних закладів, розвитку молодіжної політики, підтримки української мови. 

У 2021 році Олена Хотенко реалізувала проєкт «Молодіжний курс «Рівень лідера», що передбачав безкоштовне навчання для молоді, яке дало можливість учасникам (громадським активістам, старшокласникам та студентам), ознайомитися з роботою ЗМІ, органів місцевого самоврядування та державної влади, відвідати Верховну Раду України.

Також Олена Хотенко домоглася перерахунку єдиного податку для місцевих підприємців. У 2020 році Рівненська міськрада встановила для платників єдиного податку І та ІІ груп нульову ставку єдиного податку. Оскільки через локдаун підприємці не могли працювати, вони не повинні були сплачувати податки. Але перерахунку так і не відбулося, бо місцева влада не проконтролювала виконання цього рішення.

Депутатці вдалось виправити цю ситуацію та домогтися перерахунку податку.

Також вона ініціювала утворення в Рівненській міськраді депутатської групи «Міжфракційне депутатське об’єднання «Рівні можливості».

Олена Хотенко активно працювала у напрямі гендерної політики:

– ініціювала та провела акцію в залі пленарних засідань Рівненської міськради, метою якої було подолання гендерних стереотипів;

– досліджувала потребу проведення гендерного аналізу міста Рівне;

– в межах щорічної міжнародної ініціативи Movember виступила на сесії та привернула увагу чоловіків до їхнього здоров’я, а саме до таких проблем як рак простати та інших пов’язаних онкологій;

– організувала та провела у Рівному круглі столи і конференції з гендерних питань.

Тернопільщина:

Звіт депутата Тернопільської міської ради від «Слуги Народу» Віктора Гевка.

Віктор Гевко – заступник голови комісії з питань бюджету і фінансів. Торік провів прийом більше 100 громадян, розглянув та вирішив близько 70 звернень.

Серед ініціатив Віктора Гевка в окрузі:

  • затвердження бюджету Тернопільської громади;
  • виділення земельної ділянки та коштів на розробку проєкту будівництва сучасного великого спортивного комплексу, який буде у Тернополі, де планується багато спортивних об’єктів та спортінтернат;
  • передача Тернопільській міській раді всім відомого довгобуду Тернопільська обласна бібліотека, якому вже понад 30 років;
  • лобіювання і сприяння будівництву Гаївської розв’язки, на яку з державного бюджету було виділено понад 190 млн гривень;
  • виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС.

«Тернопільська міська рада має бути провідником інтересів жителів Тернопільської громади, допомагати їм у вирішенні їхніх основних проблем. Тому у своїй подальшій депутатській діяльності я та представники партії «Слуга Народу» в Тернопільській міській раді будемо активно працювати для мешканців нашого міста і робити все, щоб Тернопільська громада якомога довше залишалась найкомфортнішим місцем в Україні», – каже Віктор Гевко.

Херсонщина:

Депутати від фракції «Слуга Народу» у Генічеській міській раді відзвітували про свою роботу.

Вирішувати все тут і зараз – за таким принципом працює голова фракції «Слуга Народу» в Генічеській міській раді Лариса Куркова.

За її словами, плідна співпраця депутатів від фракції «Слуга Народу» під час виконання депутатських обов’язків дала можливість підтримати рішення міської ради, які сприяють розвитку Генічеської громади.

«Перш за все це Програма соціально-економічного розвитку Генічеської міської територіальної громади на 2021-2023 роки та бюджет громади. Завдяки цим двом документам наша громада сьогодні стабільно розвивається, вирішуються питання благоустрою громади, працюють комунальні підприємства, вирішуються питання розбудови об’єктів гуманітарної сфери громади (освіта, медицина, культура, спорт), що позитивно впливає на покращення рівня життя населення громади», – акцентувала вона.

Депутати фракції працюють над поліпшенням умов у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, медичних закладах.

За словами депутата від «Слуги Народу» Олександра Бартеньєва, за 2021 рік допомогу отримали 9 закладів Генічеської територіальної громади.

За участю депутатів відбувається активне впровадження програми «Активні парки – локації здорової України», зокрема «Активні парки – Генічеськ».

«Розробили проєкт «Арабатський шлях» в Генічеській територіальній громаді – пішохідний та велосипедний шлях уздовж узбережжя Азовського моря, який об’єднає чотири населені пункти: м. Генічеськ, с. Генгірка, Щасливцеве та Стрілкове. Цей проєкт допоможе створенню шляху, який забезпечить зручність і безпеку пересування пішки або велосипедом, підвищить туристичний імідж громади», – розповів депутат фракції Юліан Лучко.

Прикарпаття:

Народні депутати України від «Слуги Народу» Олена Вінтоняк та Ігор Фріс розповіли про свою роботу

У Галицькій громаді депутати реалізують такі проєкти:

• капітальний ремонт будівлі комунального підприємства Інклюзивно-ресурсний центр в м. Галич – 1 млн грн;

• капітальний ремонт окремих приміщень школи дитячо-юнацької творчості ім. Ярослава Осмомисла – 1,5 млн;

• облаштування пішохідно-велосипедного маршруту в м. Галич та капітальний ремонт оглядового майданчика біля Старостинського замку – 1 млн грн;

• встановлення очисних споруд в м. Галич для екологічного очищення стічних вод – 800 тис. грн. Це проєкт, який лежав на полиці довгі роки, і встановленням очисних споруд ми забезпечимо питною водою Галицьку ТГ та частину сіл Бурштинської ТГ;

• ремонт покрівлі даху ліцею ім. Ярослава Осмомисла – 1,5 млн;

• придбання медичного обладнання і для Бурштинської лікарні, і для Галицької;

• придбання обладняння для лікування пролежневих хворих – унікальний для цілої України проєкт, на який було залучено 1,7 млн грн.

«Що зроблено за час роботи? Насправді багато. Це близько півтори сотні законопроєктів і десятки мільйонів гривень, які виділені на округ з державного бюджету», – зазначив Ігор Фріс.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy