Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Підтримка переселенців та постраждалих регіонів, допомога фронту, розвиток освіти й медицини

 • 703
Великий звіт: Підтримка переселенців та постраждалих регіонів, допомога фронту, розвиток освіти й медицини

Запоріжжя

Підтримуємо мешканців регіону та переселенців з окупованих територій: звіт Запорізької обласної парторганізації

Запорізький обласний офіс «Слуги Народу» з перших днів повномасштабного вторгнення переорієнтував свою роботу відповідно до викликів часу. Про це у звіті розповів голова організації, нардеп Павло Мельник.

«Команда долучилася до роботи гуманітарного Хабу в Запоріжжі. До гуманітарного Хабу в Запоріжжі привозять допомогу за ініціативи народних депутатів «Слуги Народу» громадські організації, місцеві волонтери та небайдужі мешканці», – розповідає голова партосередку.

За ініціативи  та підтримки депутатів «Слуги Народу»:

 • у Хабі  щодня видають понад 100 гуманітарних наборів. Від 24 лютого звернулося по допомогу вже понад 10 тис. осіб;
 • ситематично видають медичні препарати, які надходять від благодійних організацій;
 • з Хабу регулярно вирушають вантажі на окуповані території;
 • представниці ЗеЖінок Запоріжжя долучилися до евакуації людей з окупованих територій, посприяли реабілітації людей за кордоном;

Депутати весь час повномасштабного вторгнення активно працювали над важливими рішеннями для міста, попри складну ситуацію всі обранці відновили депутатські прийоми громадян, залучають благодійні фонди та іноземні організації до розв’язання гуманітарних питань.

Вінниця

Розвиток освіти і медицини: звітує голова фракції «Слуга Народу» у Вінницькій обласній раді Тетяна Каменщук

Депутатка зосередила свою роботу в раді на розвитку освітньої та медичної галузі, виконанні обласного бюджету, програм соціально-економічного розвитку області. Зокрема, питання створення умов для заняття фізичною культурою і спортом за місцем проживання та в місцях масового відпочинку; зміцнення матеріально-технічної бази освітніх установ.

 • з початку 2022 року депутатка опрацювала 78 звернень, з них 9 колективних; взяла участь в 16 сесіях Вінницької облради та 9 сесіях міських, селищних та сільських рад територіальних громад області та відвідала 10 засідань постійної комісії, де було розглянуто 80 питань;
 • за рік провела прийом 297 громадян та надала матеріальну допомогу з депутатського фонду на лікування та покращення матеріального становища 45 жителям Вінницької області;
 • здійснила більше 50 робочих візитів до територіальних громад з метою проведення робочих зустрічей з внутрішньо переміщеними сім’ями, надання їм та їхнім дітям психологічної підтримки, вивчення потреб людей;
 • спільно із народною депутаткою Іриною Борзовою та очільником Вінницької ОВА Сергієм Борзовим провела більше 60 виїзних зустрічей із сім’ями Захисників та Захисниць України в населених пунктах області в межах обласної соціальної програми.
 •  

«Моя депутатська діяльність була спрямована на підтримку та допомогу жителям України, які в силу обставин, вимушені були змінити звичне місце проживання та переїхали до Вінницької області», – говорить Тетяна Каменщук.

Також працювала над налагодженням взаємодії з міжнародними благодійними фондами та організаціями, що розширило можливість отримання гуманітарної допомоги для ВПО.

Рівненщина

Захист держави та підтримка постраждалих регіонів – пріоритети Рівненської обласної парторганізації

Рівненська обласна організація партії «Слуга Народу» докладає максимум зусиль для допомоги іншим регіонам, які найбільше постраждали від російської агресії та внутрішньо переміщеним особам. Про це у своєму звіті розповів очільник організації Юрій Ліпський.

Багато членів команди виявили бажання захищати державу та добровільно вступили до лав ЗСУ.

Об’єднавши ресурси з районними осередками, депутатами, головами громад, волонтерами, благодійними організаціями та місцевим бізнесом змогли посприяти:

 • наданню гуманітарної допомоги для деокупованих територій країни – понад 300 тонн направили до Бучі, Бородянки, Харкова, Краматорська, Херсона Полтави, Донецької області, Кривого Рогу;
 • наданню допомоги Збройним Силам України та силам супротиву ДФТГ та ТрО, зокрема, це автомобіль, буржуйки, теплі ковдри, медичні препарати, перев’язувальні матеріали, продуктові набори, пальне, військова амуніція для захисників прикордонних територій Рівненської області;
 • наданню допомоги внутрішньо переміщеним особам, забезпеченню переселенців та постраждалих від війни одягом, взуттям, харчуванням, засобами особистої гігієни та медикаментами. Доставці гуманітарної допомоги по гуртожитках міста Рівного;
 • підтримці Консультативної служби – штабу, який координує розселення ВПО, забезпечує їх усім необхідним;
 • ініціативам з організації дозвілля для дітей, постраждалих від війни.

Луганщина

Допомога землякам за межами області: звітує депутатка Щастинської районної ради Тетяна Новикова

Тетяна Новикова – депутатка Щастинської районної ради від «Слуги Народу», яка наразі перебуває у Кропивницькому та організовує тут роботу гуманітарного хабу для переселенців, прозвітувала перед своїми виборцями.

«Війна внесла корективи у діяльність нашої великої політичної команди. І, зокрема, депутатів «Слуги Народу» з Луганщини. Зараз наша рідна Луганщина майже повністю є окупованою, але, навіть опинившись у вимушеній евакуації, наші депутати допомагають країні, її Збройним силам та своїм виборцям, які перебувають на території, підконтрольній Україні», – зазначила пані Тетяна.

Зокрема, депутатка:

 • долучилася до діяльності волонтерського центру, який допомагав ЗСУ;
 • допомагала внутрішньо переміщеним особам з Луганщини у вирішенні їх проблемних питань;
 • взяла активну участь в організації створення та функціонування гуманітарного штабу для внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.

Хмельниччина

Допомога ЗСУ та переселенцям: звітує фракція «Слуги Народу» в Хмельницькій районній раді

Депутати фракції «Слуга Народу» в Хмельницькій районній раді активно долучились до загальнонаціонального спротиву, зокрема, наприкінці лютого ініціювали сесію районної ради щодо закриття неба над Україною.

Також не зупинили свою роботу: активно проводять зустрічі з жителями району, опрацьовують звернення та беруть участь в комісіях.

Ключовою діяльністю депутатів фракції «Слуга Народу» була організація допомоги Збройним силам України та внутрішньо переміщеним особам.

За їх ініціативи:

 • понад 3 млн грн було передано на потреби Збройних сил України;
 • 2 вантажівки спрямовано на потреби Збройних сил України;
 • 70 автомобілей передано для військових;
 • понад 45 тонн продуктів передано для забезпечення харчування військових та внутрішньо переміщених людей;
 • забезпечено військові шпиталі області необхідними господарськими матеріалами.

Голова фракції «Слуга Народу» в Хмельницькій районній раді Сергій Вавринчук у перші дні вторгнення сформував та очолив добровольче формування «Авангард-1».

«Ми оперативно перейшли на воєнні рейки і активно підтримуємо наших військових», – зазначив Сергій Вавринчук.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy