Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Підтримка медичних закладів, програми з енергозбереження, благоустрій у громадах

Великий звіт: Підтримка медичних закладів, програми з енергозбереження, благоустрій у громадах

Триває звітування депутатів від «Слуги Народу» всіх рівнів. Про результати роботи розповідають депутати Донеччини, Полтавщини та Волині.

Донеччина:

Голова фракції «Слуга Народу» у Костянтинівській міській раді Ганна Мельничук прозвітувала про роботу у 2021 році.

Так, минулого року Ганна Мельничук:

 • Підтримувала проєкти рішень міської ради для співфінансування ремонту дороги та мосту в межах «Великого будівництва».
 • Підтримувала реконструкцію приймального відділення багатопрофільної лікарні в межах програми «Велике будівництво».
 • Сприяла благоустрою територій громади, долучившись до трьох «екосуботників» та двох акцій із озеленення.
 • Підтримувала співфінансування зведення у Костянтинівці «активних парків».

«За перший рік депутатської діяльності налагодила комунікацію з мешканцями громади – проводила особисті прийоми та приймала звернення. Активно підтримувала створення у Костянтинівці Муніципальної варти та брала участь у розробці програми соціально-економічного розвитку громади», – додала Ганна Мельничук.

Полтавщина:

Звіт депутатки Полтавської обласної ради від «Слуги Народу», секретарки постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Ольги Величко.

Розвиток медичної галузі та соцзахист населення Полтавщини – основні напрямки роботи депутатки.

 • Ініціювала залучення з обласного бюджету майже 55 млн грн на комплексну програму соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки.
 • Відстоювала збільшення розміру матеріальної допомоги окремим категоріям населення та допомоги на лікування онкохворих дітей.
 • Ініціювала збільшення розміру премії в розмірі 10 тис. грн при розробці нової редакції Положення про премію Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського.
 • Спрямувала кошти Фонду розвитку територій в розмірі 1 млн грн на придбання відеогастроскопу з блоком штучного інтелекту для Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру для проведення операцій.

На сесіях обласної ради активно виступала з пропозиціями. Серед них:

1. Зміни до проєкту рішення про продовження дії Програми підтримки ОСББ та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження. 

2. Пропозиція напрацювати нову програму енергозбереження для ОСББ та населення Полтавської області на період до 2025 року, передбачивши часткове відшкодування з обласного та місцевих бюджетів заходів ОСББ з енергоефективності.


3. Проєкт рішення про приєднання до всеукраїнської ініціативи «Україна без бар’єрів» та підписання меморандуму «Про розвиток безбар’єрної архітектури в Полтавській області».

Волинь:

Камінь-Каширський міський голова від «Слуги Народу» Віктор Пась розповів про основні досягнення за рік.

 • Відкрили сучасний ЦНАП в Камінь-Каширському у серпні 2021 року.
 • Навесні та восени у місті та селах громади здійснено грейдерування проїжджих частин із ґрунтовим покриттям, яке до того у сільських населених пунктах не робилося роками, виконано ремонт щебеневих доріг. Деякі вулиці підсипали піском, частину облаштували щебенем. На міських дорогах з асфальтним покриттям зроблено ямковий ремонт. У Камені-Каширському здійснено капітальний ремонт однієї з центральних вулиць – Перше Травня, на деяких вулицях облаштовано тротуари.
 • Встановили вуличне освітлення у с. Черче. Реалізували проєкт, який раніше не могли втілити в життя кілька років.
 • Впорядкували та ліквідували стихійні сміттєзвалища у населених пунктах старостинських округів.
 • На умовах співфінансування придбали два шкільних автобуси у с.Видричі та с.Черче. У межах проєкту «Спроможна школа для кращих результатів» здійснюємо ремонт покрівлі ліцею №1 у Камінь-Каширському.
 • Закупили котли для сільських шкіл у Великій Глуші, Ворокомлі, Підбороччі, Гуті-Боровенській. Опалення у дитячих садочках Грудків, Осівців та міському закладі дошкільної освіти №4 перевели з газу на електрику, аби вчасно розпочати опалювальний сезон і забезпечити потрібний температурний режим, необхідні умови дошкільнятам та вихователям.

«За рік роботи реалізувати все задумане звичайно нереально, але є речі, що вже вдалося втілити в життя, з’явилися перспективи виконання нових проєктів, про які раніше і не мріялося. Напевно, головне, що я зрозумів за цей час на своїй посаді – ми на правильному шляху», – зазначив Віктор Пась.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy