Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий Звіт: Підтримка громад, розвиток освіти, соціальні проєкти

Великий Звіт: Підтримка громад, розвиток освіти, соціальні проєкти

Триває звітування депутатів від «Слуги Народу» всіх рівнів. Про результати роботи розповідають депутати Київщини, Сумщини, Рівненщини і Запоріжжя.

Київщина

Ольга Василевська-Смаглюк розповіла про головні ініціативи на окрузі

300 мільйонів гривень на розвиток громад й понад 100 законодавчих ініціатив, з яких 32 стали важливими законами – такий підсумок роботи народної депутатки України від «Слуги Народу» Ольги Василевської-Смаглюк за два роки її парламентської діяльності. Вона безперервно сприяє соціально-економічному розвитку об’єднаних територіальних громад 96-го виборчого округу.

У фокусі уваги депутатки перебувають насамперед медицина та освіта:

 • за 2019-2021 роки була збудована амбулаторія первинної медичної допомоги в селі Луб’янка (Бучанська громада);
 • проведено капремонт приймального відділення екстреної терапії в Славутичі;
 • відремонтовано станцію екстреної допомоги та вхідної групи в амбулаторію в Немішаєвській громаді;
 • проведена реконструкція приймального відділення в Іванківській лікарні та  встановлене сучасне діагностичне обладнання. Там же здійснено капітальний ремонт приміщення під рентген-відділення і облаштовано його сучасною медичною апаратурою.

У сфері освіти так само надається належна увага сільській місцевості:

 • за програмою «Спроможна школа для кращих результатів» повністю реконструйовано пісківську школу імені Ніни Сосніної (Бучанський район) та іванківську школу;
 • у школах сіл Луговики, Мар’янівка та Вовчків колишнього Поліського району було встановлено сучасні дитячі ігрові майданчики. А ще в мар’янівській школі реконструювали спортзал, а в Луговицькій – санвузли;
 • у Бучі збудовано гімназію на 14 класів. В Іванкові повністю реконструйовано систему теплопостачання в школі №2;
 • термомодернізували садок «Золота рибка» в Блиставиці Бучанської громади. А в Нових Петрівцях збудували дошкільний заклад «Петрик» на 230 місць;
 • триває ремонт харчоблоку в їдальні немішаєвської школи №1, а невдовзі будуть облаштовані STEAM-класи у навчальних закладах Пірнівської громади.

Не забули й про інфраструктуру. У селі Мироцькому Бучанського району реконструювали дорогу, в Славутичі – трубу центральної котельні, у Романівці колишнього Поліського району – вуличне освітлення. Триває будівництво зони відпочинку навколо озера в Мироцькому, парків у Іванкові та Демидові, облаштування сучасних дитячих майданчиків у Іванківській, Поліській, Бородянській та Немішаєвській громадах.

Сумщина

Звіт голови Нижньосироватської громади В’ячеслава Суспіцина

Підтримка освітньої галузі – пріоритет у роботі депутатів від «Слуги Народу» в Нижньосироватській територіальній громаді та її голови В’ячеслава Суспіцина.

За 2021 рік спільними зусиллями очільника громади та депутатського корпусу було вирішено чимало питань та виділено кошти:

 • на поточний ремонт групи в ясла-садочку «Казка»;
 • на ремонт навчальних кабінетів старосільської та нижньосироватської шкіл;
 • закупівлю обладнання для харчоблоків цих закладів;
 • на придбання комп’ютерної техніки для шкіл.

Рівненщина

Депутатка Рівненської міської ради від «Слуги Народу» Олександра Коваленко прозвітувала про свою діяльність.

Понад 300 опрацьованих звернень від громадян, 280 зустрічей з виборцями, більше 250 зустрічей із представниками бізнесу, медиками, освітянами, представниками ОСББ – це лише частина роботи депутатки Рівненської міської ради від «Слуги Народу» Олександри Коваленко.

У 2021 році депутатці вдалось вирішити більшість проблем, з якими до неї зверталися громадяни. Зокрема:

 • на звернення жителів вул. Медичної та Студентської щодо підтоплень вулиць виступила на засіданні бюджетної комісії щодо виділення коштів в сумі 1,75 млн грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації та ремонт зливової каналізації;
 • порушила питання необхідності ремонту санвузлів у ЗОШ №9, ініціювала виділення на ці потреби школи майже 1 млн грн;
 • на засіданні бюджетної комісії озвучила проблему відсутності освітлення на вул. Дачна, посприяла виділенню 350 тис. грн на облаштування мереж;
 • як членкиня комісії з питань демонтажу незаконно встановлених споруд у м. Рівне разом з колегами-депутатами ініціювала знесення десятків незаконних гаражів у дворах міста, що заважали безпечному руху мешканців будинків.

Протягом 2021 року Олександра Коваленко започаткувала та реалізувала декілька корисних проєктів. Зокрема, разом із нардепом від «Слуги Народу» Олександром Ковальчуком започаткували медичний хаб «Лікар – лікарю», який став платформою, де медики мають можливість спілкуватися та обмінюватися досвідом із колегами, членами медичного комітету та представниками Міністерства охорони здоров’я. Окрім цього, реалізувала унікальний пілотний проєкт «Іди і роби», суть якого полягала в організації для людей з інвалідністю проходження навчання і практики за професією пекар-кондитер.

Запоріжжя

Звітує депутатка Запорізької міської ради від «Слуги Народу»  Ірина Кулєш

Ірина Кулєш виконує обов’язки директора Запорізької обласної інфекційної лікарня та очолює постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Впродовж 2021 року профільною комісією проведено 37 засідань, на яких розглянуто більше 300 питань, зокрема щодо:

 • створення робочих груп з питань перевірки проєктно-кошторисної документації з реконструкції закладів охорони здоров’я міста та раціонального використання бюджетних коштів;
 • закупівлі медичних препаратів для лікування COVID-19 та підготовки лікарень до нових викликів пандемії.

Підготовлені та подані на розгляд сесії Запорізької міської ради проєкти рішень зокрема щодо виділення 89 млн грн на забезпечення медичним обладнанням та препаратами додаткових ліжкомісць для пацієнтів з COVID-19, розробку проєктів та встановлення кисневих станцій у лікарнях міста, прийняття субвенцій від держави, придбання медичних препаратів (в тому числі інсуліну).

За звітний період Ірина Кулєш направила на благоустрій Хортицького району 797 204 грн.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy