Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Підтримка державних установ, благоустрій у громадах, вирішення екологічних проблем

Великий звіт: Підтримка державних установ, благоустрій у громадах, вирішення екологічних проблем

Триває звітування депутатів від «Слуги Народу» всіх рівнів. Розповідають про результати роботи депутати Запоріжжя, Волині та Луганщини.

Запоріжжя

Звіт депутатки Запорізької обласної ради Ксенії Бугайчук

Підтримка бюджетних установ та допомога виборцям – депутатка Запорізької обласної ради від «Слуги Народу» Ксенія Бугайчук у 2021 році приділила особливу увагу цим питанням. Депутатка, яка є членкинею постійної комісії з гуманітарних питань, відвідала всі пленарні засідання, провела понад 47 зустрічей із виборцями.

За її ініціативи:

  • 70 тис. грн спрямовано на допомогу спортивному клубу (ремонт, придбання інвентарю тощо);
  • 100 тис. грн – на встановлення дитячого майданчика;
  • школи отримали допомогу у  встановленні сучасних енергозберігаючих дверей; 
  • 45 тис. грн – на допомогу ОСББ зі встановлення сучасних енергозберігаючих вікон.

За цей рік, після звернень керівників бюджетних установ, було спрямовано кошти обласного бюджету на підтримку питань освіти (1,7 млн грн) та екології.

Це зокрема завершення проєкту «Спроможна школа для кращих результатів», придбання обладнання для спортивного ліцею (інтернату), закупівля комп’ютерної техніки, озеленення Дубового гаю та інші ініціативи.

«Вважаю, що рік був насиченим подіями, і моя діяльність як депутата обласної ради була спрямована на підтримку ініціатив керівників бюджетних установ та вирішення питань, з якими звертаються виборці, інтереси яких ми представляємо у Запорізькій обласній раді»,  – зазначила Ксенія Бугайчук.

Луганщина

Про свою роботу прозвітувала депутатка Троїцької селищної ради від «Слуги Народу» Олена Палагно

Питання благоустрою – пріоритетне у роботі депутатки Троїцької селищної ради від «Слуги Народу». Зокрема, протягом минулого року вона 5 разів зверталася до виконавчих органів Троїцької селищної ради з метою вирішення проблемних питань сфери благоустрою смт Троїцьке. Завдяки активності депутатки майже усі порушені питання були вирішені.

Так, за сприяння депутатки у смт Троїцьке було зроблено таке:

• оперативно та якісно ліквідовано наслідки, що утворилися в результаті аномальної зливи в одному з районів селища. Вжиті превентивні заходи для попередження подібних наслідків у майбутньому;

• облаштовано дитячі майданчики: завезено новий пісок;

• частково відремонтовано вуличне освітлення в одній із частин селища;

• ліквідовано одне зі стихійних сміттєзвалищ.

Волинь

Звіт депутатів від фракції «Слуга Народу» у Володимир-Волинській районній раді

За перший рік діяльності депутати налагодили комунікацію з мешканцями району – проводили особисті прийоми громадян та приймали звернення. Упродовж року працювали в інтересах громад, підтримували важливі проєкти та ініціативи, державні програми на місцях, сприяли популяризації ключових законопроєктів, вакцинації.

Керівник депутатської фракції партії «Слуга Народу» у Володимир-Волинській районній раді Анатолій Яльницький, член постійної комісії райради з питань сільського господарства і продовольства, екології та раціонального використання природних ресурсів неодноразово ініціював розгляд звернень до Верховної Ради України депутатами райради. Зокрема щодо ухвалення законопроєктів малої приватизації, президентського проєкту закону про деолігархізацію (№5599). Брав участь у розробці Комплексної програми енергозбереження та енергоефективності Володимир-Волинського району на 2022-2025 роки.

Депутат Володимир-Волинської районної ради Віктор Якубський виступав зі зверненням щодо розслідування діяльності птахофабрики через злив нечистот на поля фільтрації.

Депутати Володимир-Волинської районної ради прийняли звернення до керівництва Володимир-Волинської окружної прокуратури, Володимир-Волинського відділу ГУНП України у Волинській області, Державної екологічної інспекції у Волинської області, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області щодо порушення екологічного законодавства.

Депутатка Володимир-Волинської районної ради Марина Косаковська брала активну участь в ухваленні рішень районної ради, які сприяють розвитку громад, провела 2 зустрічі з мешканцями виборчого округу, під час яких обговорювалися питання відновлення транспортного сполучення між населеними пунктами, ремонту дороги, виплати надбавки за апробацію НУШ у початкових класах, надавала роз’яснення населенню щодо ініціативи Президента України про 1000 грн для вакцинованих, а саме про процедуру їх зарахування на платіжні картки через застосунок «Дія».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy