Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Модернізація освітніх закладів, покращення медпослуг, збереження закладів культури

Великий звіт: Модернізація освітніх закладів, покращення медпослуг, збереження закладів культури

Депутати від «Слуги Народу» різних рівнів продовжують звітувати про свою роботу у 2021 році. Серед пріоритетів, над якими вони працювали: вирішення питань, які порушують мешканці у своїх зверненнях; ініціативи щодо виділення фінансування на ремонти навчальних закладів та поповнення матеріально-технічної бази; придбання автомобілів і обладнання для місцевих амбулаторій.

Черкащина

Голова депутатської фракції Звенигородської міської ради від «Слуги Народу» Євгеній Петров прозвітував про рік роботи

За рік головування у депутатській фракції від «Слуги Народу» у Звенигородській міській раді Євгеній Петров узяв участь у 17-ти сесійних засіданнях міськради. Крім того, він очолює постійну депутатську комісію з питань земельних відносин, природокористування, екології, планування території, будівництва та архітектури.

За цей час опрацьовано понад 5200 заяв та звернень громадян, організацій та приватних підприємств щодо надання дозволів для відведення земельних ділянок, виготовлення технічної документації, затвердження проєктів тощо.

Євген Петров вважає роботу з виборцями однією із найпріоритетніших:

 • провів близько 200 зустрічей із жителями Звенигородської громади;
 • налагодив постійний зв’язок із громадянами та розглянув понад 500 звернень та прохань;
 • підготував та надіслав запити до міського голови Звенигородки щодо асфальтування дорожнього покриття на кількох вулицях та провулках;
 • сприяв проведенню ремонтних робіт у приміщенні 1-А класу в Звенигородській школі № 3;
 • посприяв ремонту криниці, якою користуються жителі по вул. Шевченка у Звенигородці.

«За цей рік вдалося зробити чимало. Вважаю, що мою роботу робить результативною зворотний зв’язок із виборцями, постійні зустрічі з ними. Всі проблеми жителів громади важливі і внесені в план моєї роботи. Дякую їм за довіру», – коментує Євгеній Петров.

Волинь

Звіт депутатів від «Слуги Народу» Підгайцівської сільської ради Луцького району

У Підгайцівській сільській раді Луцького району Волинської області депутати від «Слуги Народу» прозвітували про свою роботу за 2021 рік. 

Останній рік для Підгайцівської територіальної громади був дуже результативним. У сільській раді сформувалася більшість, яка впродовж року ініціювала та підтримала чимало програм та рішень, що стосувалися розвитку громади, покращення дорожньої інфраструктури та умов у навчальних закладах громади. 

У Підгайцівському ліцеї, який є найбільшою сільською школою на Волині, завершують капітальний ремонт триповерхового навчального корпусу. 

Підготували проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт ще двох навчальних корпусів, який планують реалізувати у 2022 році. Також у ліцеї, де навчається майже 1000 учнів із Підгайців та навколишніх сіл, відкрили гурток робототехніки. Для цього коштом громади придбали професійні конструктори LEGO. Учні 6-11 класів можуть безплатно раз на тиждень конструювати та програмувати роботів, чим покращувати свої знання в межах STEAM-освіти. 

«У деяких школах навчально-методичну базу не поповнювали із радянських часів. Завдяки моїй ініціативі в громаді облаштували чотири локації для занять спортом просто неба в межах програми «Здорова країна». Наступного року плануємо реалізувати масштабні спортивні проєкти в кількох селах громади, зараз готуємо документацію на землю та завершуємо розроблення проєктів», – розповів керівник фракції «Слуга Народу» у Підгайцівській селищній раді Олександр Бляшук. 

Окрім цього, зусиллями депутатів:

 • утеплили липинський дитсадок;
 • ремонтують дитсадок у селі Вишнів;
 • придбали котли для школи села Хорлупи, борохівського дитсадка та вишнівського будинку культури.

«У Підгайцівській громаді – 20 сіл із колишнього Ківерцівського й Луцького районів. У спадок від попередніх сільських голів залишилося чимало обіцянок перед мешканцями громади, ще більше проєктів ми ініціюємо самі. Тож є над чим працювати та куди рухатися», – зазначив Олександр Бляшук.

Херсонщина

Звіт депутатів від «Слуги Народу» Великоолександрівської селищної ради

До складу селищної ради входить п’ять депутатів від «Слуги Народу»: Юрій Хабаров, Лариса Зима, Ігор Цвігуненко, Микола Стецюк, Леонід Засядько.

Усі вони беруть активну участь у роботі ради та постійних комісій.

«Активним був рік у напрямку створення ініціатив щодо ремонту доріг: дороги загального користування державного значення Т-22-07 – Високопілля-Велика Олександрівка-Берислав на ділянці 87 км і т. д., а також дороги СО42134 від с. Шестерня-с. Ганівка Широківського району», – сказав він.

Також Юрій Хабаров звернув увагу на роботу зі зверненнями від виборців. «На звернення виборців округу №1 проводилося встановлення вуличних світлодіодних ліхтарів, поточний ремонт та заміна ламп зовнішнього освітлення».

Депутати від «Слуги Народу» вели роботу в напрямках збереження мережі закладів освіти та культури, запобігання скороченню працівників в цих закладах, розробка нових напрямків збільшення кількості робочих місць (щебеневий кар’єр), контроль ефективної діяльності комунальних підприємств.

Запоріжжя

Звіт депутата Запорізької обласної ради від «Слуги Народу» Віктора Дудки

За рік роботи депутат Запорізької обласної ради Віктор Дудка доклав максимум зусиль, аби Михайлівська громада отримувала додаткове фінансування на реалізацію важливих проєктів. Зокрема на:

 • Придбання двох нових спеціалізованих автомобілів швидкої допомоги, автомобіля для сімейного лікаря, медичного обладнання та спецодягу для КНП «Михайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги», придбання медичного обладнання та засобів індивідуального захисту для КНП «Михайлівська багатопрофільна лікарня».
 • Придбання обладнання для харчоблоку, спортивного інвентарю, ліжечок, учнівських парт, стільців, інтерактивної дошки та придбання крісел для глядацької зали михайлівського селищного будинку культури. З обласного бюджету також були виділені кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі навчального корпусу по вул. Шкільна, 143а смт Михайлівка Василівського району Запорізької області з термомодернізацією фасадів, покрівлі та благоустроєм території» ОКЗ «Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» ім. Героя Радянського Союзу І.А. Найдьонова».
 • Придбання машини для збору, транспортування та складання рідких побутових відходів (вакуумний автомобіль) для КП «Михайлівський комунгосп» та придбання матеріалів для проведення поточних ремонтів покрівель комунальних закладів громади. 

«Окрім депутатської роботи, беру активну участь у публічних заходах, зокрема тих, які стосуються відновлення історичної та національної пам’яті, опікуюсь ветеранською організацією та допомагаю КУ «Центр соціальних послуг». Маючи можливість, я завжди намагався і намагаюсь допомагати рідному селищу, нашій молодій громаді. Я тут народився, тут живу, тут працюю і допомагаю! Тому дуже сподіваюсь, спільними зусиллями ми не тільки зможемо допомогти нашій громаді, а й покращимо якість життя наших мешканців», – зазначив Віктор Дудка.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy