Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Модернізація інфраструктури, техніка для громад, підтримка медзакладів

Великий звіт: Модернізація інфраструктури, техніка для громад, підтримка медзакладів

Триває Великий звіт депутатів від «Слуги Народу» різних рівнів. Представники партії на місцях сприяють реалізації проєктів будівництва та інфраструктури, вирішують соціально-побутові питання, дбають про розвиток закладів освіти й медицини.

Житомирщина

Звіт депутата Станишівської сільської ради від «Слуги Народу» Вадима Варчука

Сприяти виконанню проєктів будівництва та модернізації інфраструктури громади і забезпечувати гідне й комфортне життя її мешканців – це пріоритет роботи депутата Станишівської сільської ради від «Слуги Народу» Вадима Варчука.

Депутат брав активну участь у реалізації численних проєктів будівництва та реконструкції об’єктів соціальної та культурної сфери громади, в тому числі:

 • загальноосвітньої школи у с. Лука (ініційовано перевірку проміжних результатів будівництва, в ході якої забудовником було виявлено та усунено низку порушень);
 • закладу дошкільної освіти у с. Станишівка (ініціював депутатські перевірки перебігу будівництва та виконання забудовником покладених на нього зобов’язань);
 • закладу дошкільної освіти «Малятко» у с. Лука (порушене питання щодо необхідності модернізації системи очистки води, яке було в подальшому внесене на розгляд бюджетної комісії та вирішене);
 • фізкультурного спортивного майданчику в с. Лука (ініційовано виділення земельної ділянки під розміщення майданчику біля школи, що реконструюється. Сесією сільської ради затверджено робочий проєкт фізкультурно спортивного майданчика зі штучним покриттям, реалізація якого планується в 2022 р.).

«Основним принципом моєї депутатської діяльності є захист інтересів та робота на благо жителів громади, що висловили мені свою довіру, обравши депутатом», – прокоментував Вадим Варчук.

Харківщина

Депутат від фракції «Слуга Народу» у Харківській обласній раді Вісхан Ісламов звітував про рік своєї роботи

Протягом звітного періоду до приймальні депутата звернулись 135 жителів Ізюмської громади. Здебільшого – щодо питань соціально-побутового характеру, у вирішенні яких посприяв депутат – подав низку письмових звернень до Харківської обласної ради. Вдалося:

 • вирішити питання забезпечення громади шкільними автобусами;
 • виділити кошти з обласного бюджету на відновлення басейну в місті Балаклія;
 • придбати для Ізюмської громади рентгенівський апарат у межах обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді»;
 • реалізувати в Оскільській ОТГ мініпроєкт щодо створення безпечних умов для проведення вакцинації дітей віком від 0 до 17 років (у межах обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді»).

Окрім цього, Вісхан Ісламов опікується розвитком спорту на окрузі, ініціює проведення низки змагань та інших заходів.

Черкащина

Про рік роботи перед виборцями відзвітували депутати від фракції «Слуга Народу» Уманської міської ради

Як відзначає голова фракції «Слуга Народу» в Уманській міській раді Олег Ганіч, представники фракції є членами комісій, комітетів та робочих груп, на засіданнях яких приймалися знакові для громади рішення.

Упродовж звітного періоду депутати фракції «Слуга Народу» Уманської міської ради:

 • налагодили системну комунікацію з жителями Уманської міської територіальної громади, завдяки чому розглянуто загалом більше 100 звернень від громадян;
 • підтримали ідею придбати для комунальних підприємств міста легкові і вантажні автомобілі, маніпулятори, причепи, спецтехніку;
 • підтримали 3 звернення Уманської міськради до урядовців, зокрема щодо недопущення підвищення ПрАТ «Уманьгаз» вартості послуги розподілу природного газу на 2022 рік, обмеження реалізації лікарських засобів дітям до 14 років, інше;
 • взяли участь у роботі ініціативної групи з питання реформування мережі закладів освіти, зокрема Олена Ярошинська долучилася до громадських слухань та зустрічей з освітянами громади як освітній експерт.

Голова фракції «Слуга Народу» Уманської міської ради Олег Ганіч: «Хочемо подякувати жителям нашої міської територіальної громади за виказану нам довіру і плануємо продовжувати працювати в інтересах громади та для спільного блага».

Запоріжжя

Депутат Запорізької міської ради від «Слуги Народу»  Роман Кір’янов розповів про головні досягнення за рік роботи

Людина та її гідне життя – це головне. Таким принципом у своїй роботі керується депутат Запорізької міської ради від «Слуги Народу» Роман Кір’янов. Він є секретарем постійної депутатської комісії з питань екології, за минулий рік провів 19 прийомів громадян та подав 3 депутатські звернення.

Крім цього, депутат:

 • за рахунок депутатського фонду надав матеріальну допомогу 49 громадянам міста в сумі 128 тис. грн;
 • розподілив на придбання, оновлення обладнання та проведення ремонтних робіт для шкільних та дошкільних навчальних закладів 222 тис. грн;
 • розподілив на придбання, оновлення обладнання та проведення ремонтних робіт для медичних закладів 100 тис. грн;
 • розподілив на допомогу ОСББ та житловим будинкам (заміна вікон та дверей, ремонт ґанків, заміна електричної шафи, ремонт під’їздів, відмостки) 453 тис. грн.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy