Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий Звіт: Міжнародне співробітництво, гуманітарний «фронт», допомога з евакуацією

 • 471
Великий Звіт: Міжнародне співробітництво, гуманітарний «фронт», допомога з евакуацією

Депутати від «Слуги Народу» різних рівнів продовжують звітувати перед виборцями про свою роботу в умовах воєнного стану. Серед пріоритетів у роботі стали: підтримка і забезпечення військових, залучення гуманітарної допомоги, налагодження звʼязків із міжнародними благодійними організаціями, допомога переселенцям із евакуацією та проживанням 

Харківщина

Взаємодія з виборцями, допомога з евакуацією: звіт фракції «Слуга Народу» Барвінківської міської ради

У Барвінківській міській раді команду «Слуги Народу» представляють 4 депутати.

 • Протягом 2022 року вони провели 256 зустрічей із виборцями, де були присутніми близько 3000 осіб.
 • Члени депутатської фракції «Слуга Народу» прийняли більш як 5600 громадян. З початку широкомасштабного вторгнення рф на територію України депутати фракції активно допомагають мешканцям виборчого округу, попри те, що територія громади довгий час потерпала від обстрілів.
 • Ініціювали надання понад 5000 продуктових наборів та більш як 4000 одиниць медикаментів для забезпечення життєдіяльності громади, трьох генераторів на потреби ТрО та близько 5000 літрів паливно-мастильних матеріалів.
 • Організували евакуацію 820 осіб у безпечні місця.
 • Сприяли створенню пункту незламності, проводили роз’яснення з питань соціального захисту населення, отримання компенсації за придбання генераторів для ОСББ та багатоповерхових будинків, виконання заходів з підвищення обороноздатності і захисту громадян.

Рівненщина

Підтримка ТрО, вирішення комунальних проблем: звіт голови фракції «Слуга Народу» Корецької міської ради Віктора Юрова

Впродовж року діяльність депутата була спрямована на підтримку бійців ТрО, облаштування блокпостів та розв’язання проблем, із якими зверталися виборці округу.

 • Продовжував роботу у складі постійної комісії Корецької міської ради з питань розвитку промисловості, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергоощадження, торгівлі, побуту та транспорту.
 • Долучався до волонтерського руху, який займався допомогою ТрО, зокрема, матеріальним, продуктовим забезпеченням бійців, налагодженням пунктів збору та плетінням захисних сіток, налагодженням логістики, допомогою в облаштуванні блокпостів тощо.
 • Посприяв забезпеченню трьох авто для потреб ТрО.
 • Ініціював облаштування Пункту Незламності в м.Корець на базі власного приватного підприємства.

«Цьогорічна діяльність була спрямована на допомогу і підтримку військових, внутрішньо переселених громадян та населення, яке постраждало внаслідок війни. Продовжуємо і надалі працювати на Перемогу!» – прокоментував Віктор Юров.

Луганщина

Гуманітарний «фронт» та допомога переселенцям: звіт депутатки Сєвєродонецької райради Світлани Кравцової

Організація порятунку земляків, які опинилися на лінії бойового зіткнення стала пріоритетом у роботі депутатки Сєвєродонецької районної ради від «Слуги Народу» Світлани Кравцової.

«Я працювала на залізничній станції «Попасна». Майже до кінця березня займалася евакуацією цивільного населення з міста Попасна, пізніше робила те саме в містах Бахмут та Покровськ Донецької області.

Постійно проводила інформування пасажирів за програмою «Там, де вас чекають», за допомогою якої громадяни під час евакуації мали можливість простіше знайти тимчасове безоплатне житло», – говорить про свою діяльність Світлана Кравцова.

Також депутатка:

 • Допомагала евакуйованим із розселенням.
 • Ініціювала збір та видачу гуманітарної допомоги.
 • Брала участь в організації Пункту Незламності.

«Продовжую спілкування в телефонному режимі з громадянами міста Попасна та Сєвєродонецького району, цікавлюся долями своїх земляків. Та й люди пам’ятають мене, звертаються із проблемними соціально-побутовими питаннями, намагаюся завжди проконсультувати, допомогти. Разом обговорюємо різноманітні питання, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи», – розповіла Світлана Кравцова

Буковина

Забезпечення військових, залучення благодійної допомоги: звіт фракції «Слуга Народу» у Великокучурівській сільській раді

Вирішення питань територіальної громади, забезпечення військовослужбовців ЗСУ та ТРО, допомога переселенцям, співпраця з благодійними організаціями – такими були пріоритети роботи депутатів від «Слуги Народу» у Великокучурівській територіальній громаді, розповідає голова фракції Володимир Ключевський.

Зокрема, депутати:

 • Відвідали 100% засідань сесій, де було прийнято 232 рішення.
 • Подали низку проєктів рішень сільської ради. Серед них – щодо виділення коштів для ремонту їдалень у Годилівській школі, придбання генератора у ЗОШ села Годилів.
 • Вирішили проблеми з поліпшенням електропостачання у будинках жителів громади.
 • Долучилися до відправки гуманітарної допомоги для військових.
 • Підтримували малозабезпечені сімʼї.
 • Працювали над покращенням стану доріг та вулиць.
 • Ініціювали облаштування на базі навчальних закладів громади близько 500 місць для внутрішньо переміщених осіб.
 • Активно співпрацюють із міжнародними благодійними фондами, організаціями та окремими благодійниками, які регулярно передають гуманітарну допомогу.

«Вся робота нашої фракції «Слуга Народу» та команди партії в Чернівецькій області і сьогодні, й надалі спрямована на перемогу, незалежність, мир та спокій в Україні», – зазначив Володимир Ключевський.

Тернопільщина

Розвиток міжнародного співробітництва та залучення гуманітарної допомоги: звіт депутата Тернопільської обласної ради Ігоря Сопеля

Для депутата Тернопільської обласної ради від «Слуги Народу» Ігоря Сопеля основною діяльністю у 2022 році стала підтримка військових, тероборонівців, людей, які вимушено покинули домівки, мешканців областей, що постраждали від обстрілів та окупації і комунікація з закордонними партнерами.

«Спільно з депутатським корпусом долучився до роботи Гуманітарного штабу, створеного при Тернопільській обласній раді, координував збір допомоги у громадах краю, працював разом з однопартійцями, налагоджував комунікацію з українськими та міжнародними благодійними організаціями і спільнотами для залучення необхідної підтримки, – наголосив Ігор Сопель. – Зокрема було налагоджено співпрацю з організацією International Christian Medical and Dental Association (ICMDA), Християнською медичною асоціацією України, Благодійним фондом «Про Добро», Благодійним Фондом Родини Собуцьких, Благодійним Фондом «За Луганщину», ГО «Хвиля змін» та Благодійним Фондом «Платформа Єдності».

Окрім цього, спільними зусиллями, за підтримки волонтерів, меценатів, небайдужих жителів Тернопільської області та громадян, що проживають за кордоном, купили і передали п’ять позашляховиків для захисників, які виконують бойові завдання.

«У квітні відбулись дві зум-конференції, під час яких разом з колегами з Києва, Кривого Рогу та Великої Британії обговорили потребу в медикаментах для лікувальних закладів на Сході України. Уже в травні від наших закордонних партнерів надійшла партія медичного обладнання та лікарських засобів. Важливо, що також отримали дуже потрібний портативний УЗД-апарат. Його відправили військовим медикам, які рятують життя наших воїнів на передовій. Завдяки моїй комунікації з друзями на Тернопільщину з країн Європи надійшли десятки тонн гуманітарного вантажу. Це продукти харчування, одяг та інші речі першої потреби; ліки та медичне обладнання, укомплектовані аптечки, ноші для карет швидкої, засоби гігієни, спальні мішки, каремати, бронежилети та плити для бронежилетів, кевларові каски. Усе відправляли відповідно до запитів у Київську, Харківську, Сумську, Луганську, Миколаївську, Дніпропетровську та Запорізьку області», – розповів Ігор Сопель.

 • За ініціативи депутата Тернопільщина стала одним з ефективних джерел підтримки для Криворізького району. До Кривого Рогу неодноразово було відправлено гуманітарні вантажі, а також чотири позашляховики для військових.
 • Зараз Ігор Сопель продовжує працювати над розвитком міжнародного співробітництва. З 10 по 13 лютого 2022 року очолив делегацію від Тернопільської обласної ради під час робочої поїздки до міста Любсько Республіки Польща. Взяв участь у зустрічах з мером міста, депутатами Любського воєводства та місцевої громади.
 •  

«Дякую всім, хто працює для перемоги. Наш обов’язок – всіма силами підтримувати тих, хто захищає наші життя, і тримати економічний, дипломатичний та інші фронти. Лише в єдності українці нездоланні!» – підсумував Ігор Сопель.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy