Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: Фінансування медзакладів, ремонт доріг, вирішення комунальних проблем

Великий звіт: Фінансування медзакладів, ремонт доріг, вирішення комунальних проблем

Обранці від «Слуги Народу» всіх рівнів продовжують звітувати перед своїми виборцями. Сьогодні про результати роботи розкажуть депутати Волині, Херсонщини, Полтавщини та Житомирщини.

Волинь 

Депутати Володимир-Волинської міської ради від фракції «Слуга Народу» прозвітували за рік роботи. 

У Володимир-Волинській міській раді кожен із членів фракції «Слуга Народу» входить до однієї із постійних комісій. За рік роботи депутати подали чимало звернень та пропозицій, більшість із яких реалізовані на користь громад. Про це розповів голова фракції «Слуга Народу» Микола Юнак. 

З ініціативи Романа Савюка облаштували зону для збору сміття поблизу житлових будинків на вул. Академіка Глушкова. На стадії виконання депутатський запит щодо будівництва павільйону в закладі дошкільної освіти №8 «Вишиванка», якого там взагалі не було. Також встановлюють аналогічні павільйони там, де їх бракує. 

«Я увійшов до комісії щодо формування міського бюджету на 2022 рік. За моїми пропозиціями в проєкті бюджету збільшено фінансування медичних установ, що є важливим під час пандемії. Як голова земельної комісії контролюю, щоб відбувалося прозоре виділення земельних ділянок учасникам АТО/ОСС», – розповідає Микола Юнак. 

 • Також завдяки зверненню голови фракції «Слуга Народу» передбачено кошти на встановлення дитячого майданчика в районі Радгоспу на вул. Г. Жежка у Володимирі-Волинському. Розроблено проєкт-візуалізацію облаштування паркомісць на вул. Ковельській, біля третьої школи. 
 • Позитивно вирішилося звернення до депутата Сергія Венгера щодо ремонту вул. Стравінського, що передбачено на цей рік. 
 • Депутатка Віта Сакуляк, яка є педіатром за фахом та лауреаткою номінації «Заради життя», всіляко сприяє тому, аби медичні заклади, зокрема пологове відділення місцевої лікарні, отримували необхідне обладнання. 

«Кожен член фракції активно працює та спілкується з виборцями свого округу, також контролюємо роботи, які фінансуються з міського, обласного та державного бюджетів. Цьогоріч ми відкрили офіс партії «Слуги Народу». Це місце для ініціативних людей, які бажають змінювати країну. Усі охочі можуть відвідувати офіс, вносити свої пропозиції, подавати звернення до рад усіх рівнів. Звичайно ж, наша команда буде реагувати в найкоротші терміни. Відкриття офісу – це вагомий крок до партійної розбудови в укрупненому районі Волинської області», – додав Микола Юнак.

Херсонщина

Депутати Великоолександрівської селищної ради відзвітували перед виборцями. 

До складу селищної ради входить п’ять депутатів від «Слуги Народу»: Юрій Хабаров, Лариса Зима, Ігор Цвігуненко, Микола Стецюк, Леонід Засядько. 

За словами голови фракції «Слуга Народу» Юрія Хабарова, депутати беруть активну участь у роботі ради та постійних комісій. 

«Активним був рік у напрямку створення ініціатив щодо ремонту доріг: дороги загального користування державного значення Т-22-07 – Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав на ділянці 87 км і т.д, а також дороги СО42134 від с.Шестерня – с. Ганівка Широківського району», – сказав він. 

Також Юрій Хабаров звернув увагу на роботу зі зверненнями від виборців. 

«На звернення виборців округу №1 проводилося встановлення вуличних світлодіодних ліхтарів, поточний ремонт та заміна ламп зовнішнього освітлення», – додав він. 

Депутати від «Слуги Народу» вели роботу в напрямах збереження мережі закладів освіти та культури, запобігання скороченню працівників в цих закладах, розробка нових напрямів збільшення кількості робочих місць (щебеневий кар’єр), контролю ефективної діяльності комунальних підприємств.

Полтавщина

Звіт голови Оржицької селищної ради від «Слуги Народу» Олени Сидоренко 

Інвестиції для реалізації проєктів, виділення землі бійцям АТО, фінансова підтримка закладів освіти, медицини і спорту – за цими та іншими напрямами велася робота протягом 2021 року в Оржицькій територіальній громаді під головуванням Олени Сидоренко. 

Громада активно брала участь в інвестиційних програмах, завдяки яким вдалося залучити кошти на обладнання для КНП «Оржицька лікарня» задля покращення медпослуг в умовах пандемії COVID-19. 

За рік громада залучила коштів субвенцій з державного бюджету на: 

 • 1 млн грн – закупівлю медичного обладнання (гістероскоп) для КНП «Оржицька лікарня»; 
 • 4 млн 178 тис. грн – капітальний ремонт покрівлі опорного закладу Оржицька ЗОШ ім. І. Франка; 
 • 2 млн грн – придбання шкільного автобусу; 
 • 837 тис. грн – закупівлю обладнання для Оржицької селищної ради на облаштування ЦНАПу. 
 • 841 тис.  грн – закупівлю 45 ноутбуків для потреб вчителів із 8 шкіл. 

Також залучено кошти обласного бюджету на придбання вакуумної асенізаційної машини, де 2 млн 120 тис. грн – обласний бюджет, 1 млн грн – місцевий. 

Житомирщина 

Про свою роботу відзвітувала Марина Кулак – голова фракції «Слуга Народу» в Романівській селищній раді 

За час роботи:

Провела 12 депутатських зустрічей із громадянами в приймальні та 8 виїзних прийомів по округу.

Брала участь у всіх засіданнях бюджетної комісії, не пропустила жодної сесії.

Спрямувала низку звернень як до селищної ради, так і до інших інстанцій з питань:

 • щодо реорганізації шкіл;
 • щодо заборгованості з нарахування ЄСВ;
 • щодо співфінансування програми ТМ «Розумники» для першачків;
 • щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ біля р.Лісна;
 • щодо підтоплення житлових будинків;
 • щодо проблем з платіжками для населення;
 • звернення батьків ЗДО «Сонечко»;
 • звернення мешканців окремих вулиць щодо освітлення та дорожнього покриття.

Взялася за проблему № 1 в окрузі – освітлення вулиць Пушкіна та Житомирська – і вирішила її.

«Дякую за підтримку всьому округу та й усій громаді. Що можу сказати – роботи багато, маю ідеї та плани на 2022 рік. Думаю, цього року ми вирішимо з вами не одну проблему як на окрузі, так і у всій громаді», – зазначила Марина Кулак.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy