Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Великий звіт: благоустрій територій, розвиток комунальних установ та забезпечення житлом

Великий звіт: благоустрій територій, розвиток комунальних установ та забезпечення житлом

Депутати від «Слуги Народу» усіх рівнів продовжують звітувати перед виборцями. Про результати роботи розповіли народні обранці Вінниччини, Хмельниччини та Миколаївщини:

Вінниччина

Заступник голови фракції партії «Слуга Народу» у Козятинській міській раді Олександр Шумський розповів про основні депутатські досягнення. Реагуючи на прохання місцевих, депутат відстояв низку питань в міській раді та посприяв виділенню коштів на такі важливі проєкти:

 • за 881 тис. грн придбали транспорт за програмою  «Шкільний автобус». Важливий для громади транспортний засіб необхідний для організації регулярного, безкоштовного підвезення учнів до місць навчання та додому;
 • 171,5 тис. грн спрямували на придбання у комунальну власність житла для внутрішньо переміщених осіб в межах програми «Про забезпечення житлом для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».
 • створили притулок підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства;
 •  підтримав рішення, спрямоване на гарантування справедливого розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій та сім’ями, члени яких загинули під час участі в АТО.

На прохання громадян особисто долучався до розв’язання питань мешканців громади щодо освітлення та грейдерування вулиць.

Олександр Шумський: «Одним із пріоритетів у своїй роботі вважаю участь у пленарних засіданнях міської ради, роботу в постійній комісії та роботу на своєму виборчому окрузі в інтересах жителів Козятинської громади. У межах депутатської діяльності проводжу прийом і особисто, і телефоном, який є у відкритому доступі на сайті Козятинської міської ради. Налагодив активну роботу з виборцями, провів зустрічі з мешканцями у Сестринівському старостинському окрузі. Регулярно відвідую збори місцевих мешканців, де звітую про свою роботу та спілкуюсь із виборцями».

Хмельницький

Голова фракції “Слуга Народу” Хмельницької обласної ради Оксана Бочкарьова поділилась ключовими рішеннями, які підтримувала та активно готувала фракція депутатів від «Слуги Народу».

Серед важливих рішень ухвалили:

– програму відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки на суму 6 млн 497 тис. грн;

 • обласну програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2021 рік;

– створили новий комунальний заклад культури «Малієвецький обласний історико-культурний музей»;

– програму розвитку боксу Хмельницької області на 2021-2025 роки.

«За перший рік, звісно, не вдалось здійснити щось кардинально нове. Проте поступово ми все робимо для того, щоб наш регіон розвивався. Наша головна мета – створити сприятливі соціальні умови для жителів Хмельницької області», – зазначила Оксана Бочкарьова.

Миколаївщина

На Миколаївщині прозвітував про роботу депутат обласної ради від «Слуги Народу» Євгеній Ігнатенко.

Найважливішим завданням своєї депутатської діяльності вважає розвиток роботи закладів освіти, охорони здоров’я, культури, вирішення питань благоустрою та створення сприятливих умов та комфортного проживання мешканців.

За рахунок коштів субвенції з обласного бюджету для розвитку територіальних громад Миколаївщини ухвалили наступне:

 • спрямували 50 тис. грн на ремонт покрівлі спортзалу радсадівського будинку культури;
 • спрямували кошти на благоустрій Фестивальної площі;
 • термомодернізація парутинської мистецької школи Куцурубської сільської ради на суму 85,7 тис. грн;
 • встановлення системи очищення води для очаківської школи № 4 на суму 50 тис. грн.

Євгеній Ігнатенко: «Основним принципом для мене стали регулярні прийоми громадян та зустрічі з мешканцями. Всі звернення почуті, взяті до уваги та практично всі вирішені позитивно. Кожен із нас працює у команді, інакше нічого б не вийшло. Моя команда – це насамперед жителі округу, громадський актив, який допомагає побачити та виділити найнагальніші питання. Депутат нічого не зміг би без опори на цих активних небайдужих людей».

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy