Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Велике будівництво створило 130 тис. робочих місць – Олена Шуляк

  • 7656
Велике будівництво створило 130 тис. робочих місць – Олена Шуляк

Завдяки масштабній програмі «Велике будівництво» країна перезавантажується, об’єднується, а зміни відчувають мільйони українців. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час MINTRANS Forum 2021 у Києві.

«Ми говоримо про перезавантаження країни, інституційні зміни, які торкнуться мільйонів громадян. Будівництво школи або лікарні – це не про оновлення фасаду та стін. Це про появу комфортного, безпечного, інклюзивного простору», – сказала очільниця «Слуги Народу».

За її словами, завдяки Великому будівництву за два роки модернізовано 201 приймальне відділення у лікарнях, оновлено 217 шкіл та 163 садочки, реконструйовано 13 тис. км доріг та 323 мости. У планах до 2024 року буде оновлено 24 тис. км доріг – вся головна мережа доріг країни, а також 1400 мостів у всіх областях України.

«За цими цифрами стоїть об’єднання країни. Оновлення важливих маршрутів, подолати які раніше було справжнім викликом, таких як Кропивницький – Миколаїв чи Запоріжжя – Маріуполь. Створення нових напрямків, що раніше просто не існували, як це було з дорогою з Дніпра до Києва. Це дозволило інтегрувати у загальну автомобільну мережу відрізані регіони та міста-острови», – констатувала Шуляк.

Надалі у планах об’єднувати Україну дорогами, літаками, залізницею. Зокрема, завдяки програмі розвитку регіональних аеропортів, запуску Національного авіаперевізника, оновленню залізничних колій та рухомого складу.

«Це все також сприяє розвитку регіонів. Нові об’єкти не концентруються у столиці або найбільших містах, вони з’являються по всій країні у сотнях громад. Відповідно, 130 тис. робочих місць, які створило Велике будівництво, з’являються також у регіонах», – сказала Шуляк.

Також вона зазначила, що подальшому розвитку цієї масштабної програми сприятиме залучення бізнесу.

«Запуск державних лізингових програм зможе дати поштовх вітчизняному суднобудуванню та вагонобудуванню. Наразі все з’являється все більше проєктів концесійних доріг, державно-приватного партнерства для інвестицій у портову інфраструктуру. Усе це поглиблює взаємовигідну співпрацю держави та бізнесу та сприяє розвитку економіки нашої країни», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy