Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Велике будівництво»-2021: Місця у дитсадках, нові школи та амбулаторії у громадах

  • 2232
«Велике будівництво»-2021: Місця у дитсадках, нові школи та амбулаторії у громадах

300 проєктів соціальної інфраструктури, 200 амбулаторій, гарантовані місця у садочках і школи, що відповідають усім умовам новітнього освітнього простору. Такі плани передбачає проєкт «Велике будівництво» на 2021 рік.

Про новозбудовані та відновлені інфраструктурні об’єкти міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов розповів на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Наше завдання впродовж найближчих років створити доступну і зручну інфраструктуру в регіонах України. Вона торкнеться життя громадян в усіх аспектах. Це освіта, охорона здоров’я, безпека, адміністративні послуги, послуги культури, а також спорт», – сказав він.

Так, соціальна система охоплює 95 шкіл, 70 дитячих садочків, 80 спортивних та 20 культурних об’єктів.

«Для кожної дитини має бути гарантоване місце у дитячому садочку. Наше завдання – прибрати черги до них. Тому деякі ми реконструюємо, а також збудуємо нові, допомагаючи органам місцевого самоврядування вирішувати цю нагальну проблему», – пояснив міністр.

Серед медичних об’єктів будівництва та відновлення – амбулаторії та лікарні.

«Також я нагадаю, що у 2021 році ми завершимо реконструкцію 210 приймальних відділень опорних лікарень, в яких буде обладнання за сучасним словом світової техніки. Питання охорони здоров’я – одне зі стратегічних в умовах пандемії. Ми плануємо в найближчі роки побудувати в кожній громаді сучасну амбулаторію, а також відновити опорні заклади», зазначив він.

Наступне питання – це безпека і надання адміністративних послуг. Сучасний центр безпеки та центр культури в доступності 30 хвилин має бути у кожній громаді, наголосив Олексій Чернишов.
Окрім того, 100% шкіл, які включені до програми «Велике будівництво», відповідатимуть усім умовам новітнього освітнього простору, зауважив Олексій Чернишов.

«За результатами програми «Велике будівництво», 100% шкіл, які включені до програми, відповідатимуть усім умовам новітнього освітнього простору», – підсумував політик.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy