Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

«Велика фракція» online: текстова трансляція

 • 10424
«Велика фракція» online: текстова трансляція

19.30 Наша країна може та має більш ефективно використовувати наявні ресурси для розвитку. Про це сказав голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на брифінгу після Великої фракції у Трускавці. Детальніше тут

19:20

За умов швидкого інвестування та зміни регуляторного середовища амбітний план перетворення країни можна реалізувати за 5-10 років. Про це під час Великої фракції політичної партії «Слуга Народу» у Трускавці заявив радник керівника Офісу Президента України Тимофій Милованов. Більше деталей.

19:00 Під час Великої фракції у Трускавці депутати напрацюють законопроєкти, що дозволять реформувати країну у перспективі 5-10 років. Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час брифінгу. Детальніше тут.

18:10 Радник голови Офісу Президента Тимофій Милованов розповів, що завтра депутати та урядовці розіб’ються на 8 груп відповідно до напрямів Плану трансформації та напрацюють заходи з виконання цього плану на 2021-2023 рр. Серед заходів – ключові реформи, проєкти, законопроєкти, механізми впровадження реформ.
До кожної групи входитимуть керівник напряму, експерт, представник Верховної Ради, Кабінету міністрів та Офісу Президента.

Вони працюватимуть за такими напрямами:

 1. Військова безпека та міжнародні відносини
 2. Енергетична незалежність та зелена трансформація
 3. Людський капітал
 4. Технологічний розвиток та ринкові трансформації
 5. Інфраструктура та місцевий розвиток
 6. Продовольчий хаб
 7. Цифровий хаб
 8. Верховенство права

17:40 На кінець 2022 – початок 2023 року реальний ВВП досягне потенційний. За прогнозами, через кілька років економіка не буде зростати сама по собі щороку. Якщо її не стимулювати, вона почне стагнацію. Тому потрібні структурні реформи, залучення інвестицій та проєктів – Тимофій Милованов.

17:40 Радник голови Офісу Президента Тимофій Милованов презентує План трансформації країни. Він був створений на основі всіх напрацювань команди, узагальнених та інтегрованих в єдиний план за 8 напрямами. Цей план був представлений Президентом України під час перебування у США.

Представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук розповів про основні напрями реформ, озвучені прем’єр-міністром Денисом Шмигалем під час Великої Фракції у Трускавці. Це цифровізація, реформа адміністративно-територіального устрою, ринку землі, енергоринку, газового ринку, підтримка соціально вразливих верств населення, програма забезпечення житлом, створення безбар’єрного простору, підтримка малого та середнього бізнесу, дерегуляція, реформа фіскальних органів.

Стосовно реформи енергоринку Денис Шмигаль зазначив, що в нас попереду приєднання до європейської мережі – це один з 5 наших європейських безвізів. І це реальна незалежність, коли ми станемо енергонезалежними від електроенергії та газу наших сусідів.

17:05 Денис Шмигаль заявив, що розглядається можливість продовжити іпотечну програму забезпечення житлом. Але не під 7%, а під 5%. І для всіх.

16:56 Прем’єр-міністр: Наступні 2-3 роки ми будемо рухати наші реформи фактично в «бойовому режимі».

16:47 Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль: Верховна Рада може опрацювати за рік близько 350 законопроєктів, законодавчих ініціатив. Тож за рік ми маємо зробити стільки проривних змін для держави.

16:46 Денис Шмигаль: Ніколи ще незалежна Україна не мала настільки синхронізованої владної команди, яка є зараз.

16:40 Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповідає про бачення урядом стратегії розвитку економіки та соціальної сфери, що закладена в нову програму діяльності уряду.

16:35 Серед депутатів проводять онлайн опитування. Учасники Великої фракції оцінюють проміжні підсумки роботи Верховної Ради. Результати будуть наприкінці дня.

16:32 Речниця «Слуги Народу» розповіла про дводенний план Великої фракції. Детальніше тут

16:30

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук:
Наше завдання – об’єднатися навколо дієвого плану законодавчих ініціатив, які нам треба зробити. Ми вже почали його творити.

16:03 Програма Президента містить у собі ті КРІ, які ми маємо досягнути як політична команда – Руслан Стефанчук.

15:59 Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук підбиває підсумки роботи над планом виконання програми Президента, що формувався по 23 темах групами з представників Кабміну, комітетів ВР та Офісу Президента. Цей спосіб планування журналісти охрестили «трійками».

15:30 У Трускавці розпочалася «Велика фракція» партії «Слуга Народу». Народні депутати мають розробити порядок денний реформ на 2021-2023 рр. Детальніше за посиланням.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy