Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вдячні Конгресу США за підтримку України – Давид Арахамія

  • 6466
Вдячні Конгресу США за підтримку України – Давид Арахамія

Голова фракції політичної партії «Слуга Народу» Давид Арахамія подякував американським конгресменам за підтримку України у сфері безпеки.

Група сенаторів Конгресу США презентувала оновлений Акт на підтримку безпеки України. Він передбачає грошову допомогу та стратегічну підтримку. Зокрема йдеться про дозвіл на військове фінансування України на суму до 300 мільйонів доларів на рік. Також документ закликає призначити спеціального посланника для України, який стане сполучною ланкою США на мирних переговорах у «нормандському форматі».

«Ми вдячні нашим партнерам зі США за двопартійну підтримку політики нашої країни та дій Президента України Володимира Зеленського. Наразі ми активно спілкуємося щодо ряду й інших питань, напрацьовуючи матеріали у сфері військової підтримки України з боку США, боротьби з корупцією та посилення санкційної політики стосовно РФ», – заявив Арахамія.

За його словами, це логічний крок в комплексі заходів щодо укріплення співпраці між Україною та США. Також є домовленість, що спілкування з конгресменами буде регулярним, це допоможе створити єдиний двопартійний фронт підтримки України. Для цього Давид Арахамія планує онлайн-зустрічі з конгресменами та сенаторами США, які відбудуться найближчими тижнями.

Повний текст Акту на підтримку безпеки України можна переглянути тут

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy