Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вчителям закуплять ноутбуки на майже 1 млрд грн – Роман Грищук

  • 9302
Вчителям закуплять ноутбуки на майже 1 млрд грн – Роман Грищук

Понад 60 тисяч шкільних вчителів з усіх регіонів України протягом навчального року отримають ноутбуки. На це в державному бюджеті передбачено 980 млн грн.

Про це розповів народний депутат від «Слуги Народу» Роман Грищук під час візиту до Іллінецької гімназії №2 у Вінницькій області.

«Триває діджиталізація шкіл, і ми хочемо, щоб кожен вчитель мав ноутбук. Це важливо зокрема на випадок дистанційного навчання, якщо знову доведеться тимчасово закривати школи через COVID. Зараз ця субвенція вже пішла по департаментах освіти», – сказав нардеп.

Також він нагадав, що в межах проєкту «Спроможна школа» цього навчального року буде виділятися субвенція на капітальні ремонти шкільних приміщень і харчоблоків.

Під час спілкування зі старшокласниками в Іллінцях Роман Грищук запитав, яких предметів їм не вистачає у шкільній програмі. Виявилося, що школярам бракує громадянської освіти, тобто знань про відносини держави і громадянина – в тому числі й повсякденні відносини на кшталт оплати комунальних послуг. Крім того, учні попросили більше увагу в шкільній програмі приділяти професійній орієнтації.

«Ми обов’язково врахуємо думку школярів в роботі Комітету з питань освіти та науки, членом якого я є», – пообіцяв депутат.

Іллінецька ЗОШ «Гімназія №2» входить у число 10 шкіл України, з яких починався проєкт «Нова українська школа» (НУШ). У 2020 році в межах проєкту Президента України «Велике будівництво» тут було проведено капітальний ремонт. Проєкт вартував 5,2 млн грн, з яких 600 тис. грн дав бюджет Іллінецької громади.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy