Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Важливо мати механізми притягнення фашистів 21 сторіччя до відповідальності - Павло Фролов

  • 761
Важливо мати механізми притягнення фашистів 21 сторіччя до відповідальності - Павло Фролов

Одним з дієвих способів реально переслідувати росіян за скоєння воєнних злочинів в Україні може стати створення спеціального трибуналу. Про це заявив народний депутат від фракції “Слуга Народу” Павло Фролов у своїй колонці на Цензор.нет.

“Механізмом може бути створення спеціального трибуналу за прикладом Нюрнберзького, який був започаткований у 1942 році у Лондоні. Аналогічні спеціальні трибунали для розслідування воєнних злочинів були створені у Токіо (1946), Югославії (1993) та Руанді (1994). Саме трибунал міг би зробити те, чого не можуть ні Міжнародний кримінальний суд, ні Міжнародний суд ООН: переслідувати Путіна за воєнні злочини, навіть якщо він залишиться в Росії”, – вважає Фролов.

Він зазначає, що на початку березня розпочалася кампанія зі створення такого спеціального трибуналу для розслідування злочину російської агресії проти України. А Президент Володимир Зеленський ухвалив рішення про створення спеціального механізму правосуддя в Україні, це має бути спільна робота національних та міжнародних фахівців: слідчих, прокурорів та суддів.

“Вивчення воєнних злочинів РФ-ії вже розпочали Міжнародний кримінальний суд, Міжнародний суд ООН, ОБСЄ, Рада ООН з прав людини та не менше десяти країн, зокрема, Польща, Німеччина, Литва, Латвія, Естонія, Франція, Словаччина, Швеція, Норвегія, Швейцарія”, – повідомив Фролов.

Також, за його словами, 30 березня створили міжнародну комісію з розслідування воєнних злочинів під час вторгнення Росії в Україну. Вона збиратиме, узагальнюватиме та аналізуватиме докази, а потім звітуватиме перед Генеральною Асамблею ООН.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy