Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Важлива перемога України перед Самітом миру: Єгор Чернєв про дозвіл бити по території рф

  • 77
Важлива перемога України перед Самітом миру: Єгор Чернєв про дозвіл бити по території рф

Надання Україні дозволу на використання переданої партнерами зброї для ударів по території рф – це історичне рішення. Зараз є всі можливості, щоб баланс сил хитнувся на нашу користь, зокрема й на Глобальному саміті миру.

Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова української делегації в ПА НАТО Єгор Чернєв.

За його словами, ставлення до війни в Україні зараз кардинально змінилося в усьому західному світі.

«І це при тому, що наші партнери дуже серйозно зважують кожне своє рішення, враховуючи можливі результати, відповіді, ймовірність ескалації. Завдяки діям великої команди, насамперед Президента Володимира Зеленського, МЗС і парламенту, нам вдалося досягнути цього переламу – нам дозволяють бити наданою зброєю по території рф», – акцентував народний депутат.

Яу зазначив Чернєв, значна робота була проведена на рівні Парламентської асамблеї НАТО, де наприкінці весняної сесії в Софії 27 травня ухвалили резолюцію зняти обмеження для України щодо ударів західною зброєю.

«Ухвалення цього документа дало поштовх національним парламентам та урядам дозволити удари по території рф. Показово, що чим ближче країна до нас або до росії, тим швидше вона надає відповідний дозвіл. Каскад таких рішень зараз котиться Європою, тож сподіваюся, що всі доєднаються до цієї ініціативи», – наголосив парламентар.

На його думку, після реальних ударів по території рф жодної серйозної реакції з боку Кремля не буде.

«Відсутність реакції означатиме для країн Глобального Півдня, для тих держав, які зараз спостерігають за обома сторонами, що рф нічого не може і жодних «червоних ліній» немає. Відповідно, це може хитнути баланс сил на нашу користь на Глобальному саміті миру», – вважає Єгор Чернєв.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy