Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Василь Вірастюк склав присягу народного депутата

  • 5560
Василь Вірастюк склав присягу народного депутата

Переможець на довиборах у парламент на 87-му окрузі Івано-Франківщини Василь Вірастюк, який обирався від «Слуги Народу», склав присягу народного депутата України.

Під час оголошення присяги з трибуни Верховної Ради Василь Вірастюк поклявся боронити суверенітет та незалежність України, а також дбати про добробут українського народу.

Василь Вірастюк збирається працювати у Комітеті соцполітики і захисту прав ветеранів. Разом зі своєю командою Вірастюк подаватиме законопроєкт щодо створення на державному рівні нової галузі – спортивної реабілітації ветеранів. Він ініціюватиме створення сучасних реабілітаційних центрів для ветеранів АТО/ООС.

Крім того, одним із пріоритетів для нього є постійний діалог із мешканцями свого виборчого округу та вирішення їхніх нагальних проблем, зокрема з дитячими садочками та дорогами.

Також необхідно вирішувати екологічні проблеми та поліпшувати якість доріг.

Для якісної роботи у статусі народного депутата Вірастюк планує зібрати кваліфіковану команду. Усі претенденти до неї проходитимуть жорсткий відбір.

Нагадаємо, довибори у парламент на 87-му окрузі були призначені через те, що нардеп від «Слуги Народу» Зіновій Андрійович був обраний міським головою Надвірної та склав депутатські повноваження.

9 червня у Центральній виборчій комісії Василю Вірастюку вручили посвідчення народного депутата України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy