Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Василь Вірастюк розповів про перші плани на посаді народного депутата

  • 5170
Василь Вірастюк розповів про перші плани на посаді народного депутата

Народний депутат від «Слуги Народу» Василь Вірастюк планує працювати у Комітеті соцполітики і захисту прав ветеранів та подавати законопроєкти щодо розвитку галузі спортивної реабілітації ветеранів АТО/ООС.

Про це він сказав на брифінгу у Верховній Раді.

«Ця тематика мені знайома. Я декілька років плідно і близько знайомий з цією галуззю, адже залучений до тренувального процесу та спортивної реабілітації наших ветеранів. Серед моїх перших кроків – законопроєкти щодо реабілітації ветеранів», – зазначив він.

Як пояснив народний депутат, на сьогодні спортивна реабілітація як галузь в Україні відсутня. А тому йому хотілося б налагодити цей процес і створити принаймні один реабілітаційний центр. Йдеться не про медичну реабілітацію, бо такі центри, де ветерани відновлюються після поранень і ампутацій, в країні є, а про спортивну.

«Велика кількість ветеранів страждає на посттравматичний стресовий розлад. І найкращий спосіб подолати його є фізична культура і спорт. З 2019-го я залучений до цього і на сьогодні є одним із тренерів збірної команди, що візьме участь у міжнародних змаганнях у США у вересні. Це змагання для поранених ветеранів, які отримали ушкодження внаслідок бойових дій», – повідомив він.

Нагадаємо, довибори у парламент на 87-му окрузі були призначені через те, що нардеп від «Слуги Народу» Зіновій Андрійович був обраний міським головою Надвірної та склав депутатські повноваження.

9 червня у Центральній виборчій комісії Василю Вірастюку вручили посвідчення народного депутата України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy