Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Василь Вірастюк отримав посвідчення народного депутата

  • 6923
Василь Вірастюк отримав посвідчення народного депутата

У Центральній виборчій комісії вручили посвідчення народного депутата України переможцю довиборів у парламент на 87-му окрузі Івано-Франківщини Василю Вірастюку.

«Ми від початку були впевнені у чесній перемозі Вірастюка, попри те, що його основний конкурент на виборах вдавався до численних порушень. ЦВК двічі визнала його переможцем, суди це підтвердили, врешті своє слово сказали й судді Верховного Суду. Тож ми бажаємо нашому майбутньому колезі Василю Вірастюку сил та плідної роботи у парламенті», – прокоментував рішення ЦВК голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

У статусі народного депутата Вірастюк планує ініціювати створення сучасних реабілітаційних центрів для ветеранів АТО/ООС, бо останні п’ять років як почесний Президент Федерації стронгмену та заслужений майстер спорту України він опікується реабілітацією воїнів і тренує українську команду ветеранів для міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених».

За словами Вірастюка, реалізувати ініціативу у парламенті йому запропонував Президент під час особистої зустрічі.

«Це була пропозиція від Президента України. Я зустрівся, у нас був діалог. Розказав про своє бачення проблеми і зрозумів, що є відгук. Я відчув з боку Президента підтримку і бажання працювати у цьому напрямку», – сказав Вірастюк.

Також одним із пріоритетів для нього є постійний діалог із мешканцями свого виборчого округу та вирішення їхніх нагальних проблем, зокрема з дитячими садочками та дорогами.

Нагадаємо, довибори у парламент на 87-му окрузі були призначені через те, що нардеп від «Слуги Народу» Зіновій Андрійович був обраний міським головою Надвірної та склав депутатські повноваження.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy