Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Василь Вірастюк: Наша мета – провести міжнародні ветеранські спортивні змагання під егідою України

  • 126
Василь Вірастюк: Наша мета – провести міжнародні ветеранські спортивні змагання під егідою України

Реабілітація та ресоціалізація ветеранів за допомогою спорту має стати державною політикою в Україні. Для цього треба створити постійний календар спортивних змагань для ветеранів в Україні, а найвищою метою є організація перших міжнародних змагань між ветеранами України та країн-партнерів НАТО під егідою нашої країни.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», почесний президент Федерації стронгмену України (ФСУ) на Форумі регіонального лідерства.

«Ветерани віддають своє здоров’я, воюючи на фронті. І наше завдання – допомогти їм повернутися до повноцінного життя. Ми як представники галузі вважаємо, що спорт – це те, що мотивує ветерана, дає йому мету», – сказав народний депутат.

Як приклад такої реабілітації та ресоціалізації він назвав змагання з адаптивних видів спорту серед ветеранів «Сильні України», які організує ФСУ за підтримки депутатів від «Слуги Народу».

«Я закликаю кожного просто приїхати і подивитися на наші змагання. Ви побачите посмішки на обличчях ветеранів – це непідробні емоції!», – розповів Василь Вірастюк.

Нагадаємо: перший сезон «Сильних України» пройшов у 2023 році в Полтаві, Житомирі, Ужгороді та Рівному. Восьмеро призерів змагань сформували команду для участі в міжнародному фестивалі Арнольда Шварценеггера в Мадриді. В іспанській столиці українські ветерани встановили світовий рекорд з адаптивного стронгмену: протягнули за канат в упорі сидячи 4 тягачі  загальною масою 35 т на 20 метрів за 30,69 секунди.

Цього року триває другий сезон «Сильних України». Змагання вже пройшли в Дніпрі та Одесі, планується їх проведення 11 травня в Хмельницькому, 25 травня в Кропивницькому та в інших містах України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy