Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Василь Вірастюк: Моє завдання – створити мережу реабілітаційних центрів для ветеранів по всій країні

  • 2396
  • 1
Василь Вірастюк: Моє завдання – створити мережу реабілітаційних центрів для ветеранів по всій країні

В Україні наразі відсутня достатня кількість повноцінних центрів реабілітації для ветеранів війни, а тому їх потрібно розбудовувати. Про це на брифінгу заявив Василь Вірастюк, якого партія «Слуга Народу» під час з’їзду затвердила кандидатом в народні депутати у 87-му одномантатному виборчому окрузі в Івано-Франківській області.

За його словами, розбудова таких центрів стане головним завданням, над яким він працюватиме у разі обрання народним депутатом.

«Є величезна проблема саме в центрах реабілітації. Вони існують, але це більше реабілітація після медичного втручання, коли ветерана переводять з військового шпиталю. Посттравматичний синдром раніше чи пізніше наздоганяє ветерана. І пік припадає на 10-й рік після того, як він повертаєтьсч з війни. Нас ще очікує цей бум. Тому потрібно думати про центри реабілітації вже сьогодні. І вже сьогодні їх формувати», – наголосив він.

Василь Вірастюк розповів, що у таких центрах ветерани повинні отримувати фізичну та психологічну реабілітацію. Наприклад, займатися скандинавською ходою, велоспортом, легкою атлетикою, образотворчим мистецтвом тощо.

Наявність мандату, наголосив він, дозволить пришвидшити реалізацію цієї ідеї.

«У такому випадку ти стаєш ближчим до керівництва області, району чи країни. І можеш швидше вирішити ці питання. Навіть якщо я не пройду як кандидат і не стану депутатом, я все одно не перестану цим займатися», – заявив Вірастюк.

Пропозицію взяти участь у виборах Василь Вірастюк отримав особисто від Президента Володимира Зеленського. І розбудова реабілітаційних центрів була однією із головних пунктів розмови з главою держави.

«Я відчув з боку Президента підтримку і бажання працювати в цьому напрямку. Саме тому я стою перед вами», – зазначив кандидат.

Василь Вірастюк родом з Івано-Франківська. Заслужений майстер спорту, багаторазовий володар титулів «Найсильніша людина України» і «Найсильніша людина світу». Почесний президент Федерації стронгмену України.

Окрім спортивних досягнень Василь Вірастюк займає активну громадянську та політичну позицію. Він систематично відвідує зону бойових дій на Донбасі як волонтер та допомагає українським військовим. Займається реабілітацією українських ветеранів, зокрема очолює тренерський склад української команди Invictus Games, міжнародних спортивних змагань для ветеранів, які отримали поранення на війні.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Andriy Skop
Andriy Skop
3 роки тому

ЦЕ ВЖЕ ЗА ПРІРВОЮ ДОБРА І ЗЛА
Відомий пороходрот Сергей Поярков назвав Василя Вірастюка тупим наповненим мішком і гамноїдом. А ще він заявив, що Василь не мужик, бо балатується на одному округу з Марусею Звіробій (Олена Самбур, Біленька, Манька Облігація тощо). Цікава така тактика як облити людину власними фекаліями і робити з себе великого генія. Художник який ображає інших тільки за те, що вони мають іншу думку, то він вже не митець а жертва власних комплексів нереалізованості.
А єдине, що я можу зробити, то це побажати перемоги Василю Вірастюка та триматиму за нього кулаки.
Все буде добре !
СЛАВА УКРАЇНІ !

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy