Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Василь Вірастюк анонсував спортивні змагання для ветеранів «Сильні України»

  • 511
Василь Вірастюк анонсував спортивні змагання для ветеранів «Сильні України»

Народний депутат від фракції «Слуга Народу», почесний президент Федерації стронгмену України Василь Вірастюк запрошує ветеранів, учасників бойових дій та членів їхніх родин до участі у першому Всеукраїнському турі змагань для ветеранів «Сильні України».

«Спорт – один з найкращих методів реабілітації та соціалізації ветеранів. Зокрема, на наших змаганнях вони зможуть випробувати свої сили в адаптивних видах спорту: веслування на тренажері, жим лежачи, аеробайк», – сказав Василь Вірастюк.

За його словами, перші змагання туру відбудуться в Полтаві 2 липня об 11:00, другі – у Житомирі. Згодом будуть визначені наступні міста проведення змагань. Нардеп зазначив, що в кожне з міст будуть запрошені учасники з декількох сусідніх з ним областей – таким чином змагання охоплять мешканців усіх регіонів України.

«Ми бачимо, що спортивна реабілітація дає результати, ми бачимо потенціал у наших ветеранів. Власне, тому й з’явилася ідея започаткувати такий турнір в нашій країні, спираючись на досвід Федерації стронгмену України у проведенні таких заходів та за підтримки партії «Слуга Народу». Ми хочемо залучити до цих заходів якомога більше людей», – розповів Василь Вірастюк.

З 2015 року Василь Вірастюк та його команда займається спортивною реабілітацією ветеранів. Згодом ця ініціатива переросла в організацію спортивних змагань та участь українських ветеранів у міжнародних змаганнях «Ігри нескорених», у яких наша збірна регулярно бере участь з 2017 року. Змагання для ветеранів «Сильні України» також у перспективі можуть стати міжнародними.

«Сподіваюся, що таким чином в Україні вдасться вибудувати систему спортивно-реабілітаційних комплексних змагань для ветеранів війни, організувати для них постійний тренувальний процес та відбір на міжнародні змагання. Головне – триматися разом!», – закликав народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy