Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вартість розмитнення авто з Європи зменшиться

  • 9361
Вартість розмитнення авто з Європи зменшиться

Парламент підтримав законопроєкти №№4643-д та 4644-д, за якими розмитнення авто на єврономерах коштуватиме максимум 1000 євро.

Йдеться про транспортні засоби з іноземною реєстрацією, які були ввезені до 31 грудня 2020 року з порушенням митних правил.

«Це разова акція стосовно машин, які вже ввезені. Людина сплачує один раз, і ми більше не повертаємось до цього питання. Ми розуміємо, що насправді розмитнення авто відповідно до чинного законодавства потребує пред’явлення відповідної документації і не виключає подальшої перевірки, чи законно воно було вивезено з Польщі чи Латвії, чи не отримали люди, які його продали, утилізаційний збір, що може скласти труднощі для розмитнення», – зауважив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

За його словами, це важкий компроміс, але він є реальним, і таке спрощення розмитнення важливе за нинішньої ситуації.

«Я вважаю, що будь-яка амністія, а мова йде про амністію, порушує принцип справедливості оподаткування. Я вважаю, що закон один для всіх, і всі повинні сплачувати податок», – додав він.

Так, суму акцизного податку визначатимуть ставкою, яка залежить від віку транспортного засобу, об’єму двигуна та типу палива.
Пільговий режим для розмитнення – 180 днів від часу підписання Президентом закону.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy