Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вартість будівництва 1 км доріг у 2020-му знизилася на 19% – голова Укравтодору

  • 1152
Вартість будівництва 1 км доріг у 2020-му знизилася на 19% – голова Укравтодору

У 2020 році вартість будівництва 1 км доріг знизилася на 19%. Про це повідомив голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Багато критики було з точки зору процесу закупівлі, переформатування ринку. Але насправді це робилося для того, щоб на ринку з’явилися хоч якісь правила. Щодо вартості 1 км: якщо брати витрати 2019 року і витрати 2020-го та розділити їх на кількість кілометрів, введених в експлуатацію, то вартість впала на 19%», – розповів він.

За словами Олександра Кубракова, минулого року оновили 17% основної мережі доріг. Це відчутно вплинуло, зокрема, на туризм у громадах. А розмір інвестицій в українську інфраструктуру сягнув позначки 1 млрд грн.

«Дійсно, 4000 км зробили. Це – 17% основної мережі доріг загальнодержавного значення. Тобто це досить відчутно та суттєво. І люди побачили, і ми бачимо, як це впливає на туризм. Маємо схвальні відгуки від місцевих громад на півдні країни, у західних областях. Цього року особливо наші гірські курорти відчули позитивну динаміку і з точки зору іноземних туристів, і внутрішніх», – зазначив Олександр Кубраков.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy