Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Валютним резервам нічого не загрожує: Результати доповіді НБУ

  • 5910
Валютним резервам нічого не загрожує: Результати доповіді НБУ

Здійсненння імпортних операції тільки для критично потрібних продуктів, до Бюджету країни перераховано майже весь Бюджет НБУ, а відкриття банком спеціального рахунку для збору коштів для ЗСУ дозволило перерахувати на потреби армії 300 млн гривень за першу добу та вчора – 450 млн грн.

Про це повідомив голова Нацбанку України Кирило Шевченко під час доповіді щодо роботи фінансової системі у військовий час на засіданні Комітету з питань податкової та митної політики.

Керівник НБУ також закликав власників АЗС припинити безпідставну відмову українцям в розрахунку картками і повідомив, що прийнята Постанова про підтримку ліквідності банківської системи, що забезпечує можливість доступу громадян до своїх коштів.

Надалі Нацбанк збирається заборонити розрахунки у валюті країни-агресора, а також планує перерахувати кошти на потреби територіальної оборони, а банки відкриватимуть відділення там, де немає загрози для клієнтів та співробітників.

«Система електронних платежів працює абсолютно стабільно та надійно. Нашим валютним резервам нічого не загрожує», – наголосили в НБУ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy