Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вакциновані українці 60+ отримають від держави смартфон і пільговий тариф

  • 11627
Вакциновані українці 60+ отримають від держави смартфон і пільговий тариф

Вакциновані громадяни України старші 60 років отримають від держави безкоштовний, якісний, сучасний, швидкий смартфон і пільговий тариф для користування ним.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час Diia Summit 2022.

«Навесні запускаємо нову велику державну програму: всі охочі вакциновані українці старше 60 років отримають безоплатний якісний сучасний смартфон і пільговий тариф. Це шлях до нашої мети – доступ до інтернету для всіх громадян України, держава у смартфоні для всіх, можливість впливати на процеси у державі для всіх», – сказав він.

За його словами, цей крок є шляхом до головної мети – доступ до інтернету для всіх громадян нашої держави.
«Держава у смартфоні – для всіх і можливість впливати на процеси у державі – для всіх, не лише через класичні інструменти, але завдяки сучасним технологіям. Це народовладдя у максимально широкій формі – онлайн і офлайн», – наголосив глава держави.

Володимир Зеленський нагадав, що українська влада розширила дію програми «єПідтримка»: люди похилого віку можуть витрачати кошти на купівлю ліків, оплату комуналки.

«Та не у всіх є смартфон. І не всі вміють користуватися інтернетом. Два роки тому ми запустили курси цифрової грамотності для людей похилого віку. Цифрова держава – це рівність. Наша мета – щоб якісний мобільний інтернет був у кожному куточку нашої держави, а доступ до нього був у кожного громадянина нашої держави будь-якого віку», – підсумував Президент.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy