Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вакцинація в Україні буде добровільною – Михайло Радуцький про законопроєкт №4142

  • 19714
  • 2
Вакцинація в Україні буде добровільною – Михайло Радуцький про законопроєкт №4142

Верховна Рада не планує запроваджувати нові вимоги щодо вакцинації. Із законопроєкту «Про систему громадського здоров’я» (№ 4142) приберуть розділ щодо вакцинації. Тож питання вакцинації в Україні й надалі регулюватиметься нормами чинного закону.

Про це заявив голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«У вівторок відбудеться засідання, де ми узгодимо комітетську редакцію законопроєкту. В ній не буде нових норм про вакцинацію. Тобто й надалі діятимуть норми закону, що існують на сьогоднішній день, нових у законі не буде», – розповів Михайло Радуцький.

В оновленій версії законопроєкту для отримання дозволу на відвідування навчального закладу обов’язкове щеплення не вимагатиметься.

Більше про плани та законодавчі ініціативи Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування на 2021-й рік незабаром читайте в інтерв’ю Михайла Радуцького на сайті «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сабина
Сабина
3 роки тому

Это очень плохое решение. Меня вакцинировали только потому, что это требовалось для школы. Еще больше людей будут отказываться от прививок. Разве депутаты не думают о последствиях.

Татьяна
Татьяна
3 роки тому

Это очень правильное решение. Каждый человек принимает решение , особенно когда речь идет о серьезном медицинском вмешательство.
Я поддерживаю!

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy