Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Вакцинація, тарифи, євроінтеграція – депутати запрошують прем’єра виступити з доповіддю у ВР

  • 894
Вакцинація, тарифи, євроінтеграція – депутати запрошують прем’єра виступити з доповіддю у ВР

Верховна Рада планує заслухати доповідь прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля у п’ятницю під час години запитань до уряду. Головні теми – вакцинація, тарифне питання та євроінтеграційні закони. Про це під час погоджувальної ради депутатських фракцій заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

За його словами, окрему увагу варто приділити доповіді Європарламенту щодо угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Корнієнко наголошує, що, попри різні її оцінки у ЗМІ, заява засвідчує європейські перспективи України та перспективи набуття членства в ЄС у майбутньому. «Слуга Народу» очікує від уряду плану дій, які могли б прискорити цей процес.

«Хотілося б дізнатися про погляд уряду на це питання. Не абстрактний, а конкретний план законів, які нам потрібно ухвалити, щоб євроінтеграція відбувалася активніше. Потрібно запросити прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із доповіддю про Раду асоціації та по тих законодавчих завданнях, які тепер стоять перед Кабміном», – розповів Олександр Корнієнко.

Крім того, депутати очікують від Кабміну звіту про старт вакцинації та вирішення тарифного питання.

Олександр Корнієнко зазначив, що «Слуга Народу» підтримує винесення на порядок денний постанови №2739 у зв’язку з сьомою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності. Документ визначає Революцію Гідності одним із ключових моментів українського державотворення, наголошує на недопустимості зволікання із розслідуванням «справ Майдану» та неприпустимості узурпації влади. Він засуджує протиправні дії окремих правоохоронців, прокурорів та суддів під час Революції Гідності.

Голова партії також підтримав винесення на порядок денний парламенту звернення до ООН, Європарламенту та ПАРЄ у зв’язку з черговою річницею початку збройної агресії РФ проти України, яким депутати пропонують засудити тимчасову окупацію Криму.

Крім того, очільник партії наголосив на необхідності підготовки до можливих весняних повеней.

«Снігопади, які зараз відбуваються по всій країні, в деяких областях за кілька місяців можуть знову призвести до паводків. Хотілося б, аби ми готувались до цього не в реактивному режимі, як кожного року. А щоб уряд заздалегідь підготувався до того, що можуть бути проблеми техногенного характеру», – підкреслив Олександр Корнієнко.

На цьому пленарному тижні важливо ухвалити закони, потрібні для завершення розпочатих реформ. Зокрема, законопроєкт щодо комісії з грального бізнесу.

«Треба довести до розуму цю реформу, впорядкувати, щоб комісія формувалася прозоро і далі вже видавала ліцензії теж прозоро», – зазначає голова «Слуги Народу».

За його словами, з приводу деяких законопроєктів у фракції тривають дискусії. Зокрема, йдеться про законопроєкт про обіг цивільної вогнепальної зброї. Обговорити це питання депутати планують на засіданні фракції «Слуга Народу» у понеділок.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy