Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В України багато пропозицій фінансування відбудови інфраструктури – Олена Шуляк

  • 707
В України багато пропозицій фінансування відбудови інфраструктури – Олена Шуляк

Законопроєкт про відбудову житла та інфраструктури розробляють вже зараз, щоб не чекати репарацій, а будувати вже зараз коштом бюджету та донорської допомоги. Про це завила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк в інтерв’ю виданню ZN.ua.

«Залізниця, мости, об’єкти соціальної інфраструктури, житлові будинки – відновлюватиметься все. І фінансуватиметься все це з різних можливих джерел: щось за гроші громад, щось за гроші з держбюджету, щось за рахунок донорів та бізнесу. Зараз Україна має багато пропозицій, і я впевнена, що їх буде в рази більше», – сказала Шуляк.

Вона навела приклад, що Барселона вже висловила бажання допомогти з відбудовою Житомира, а Естонія розглядає можливість фінансувати роботи з відновлення Житомирської області. Так само уряд Британії планує взяти під свою опіку Київську область

«Я думаю, що партнери допоможуть не тільки з фінансуванням, а й із кращими світовими практиками для побудови нової України», – переконана очільниця «Слуги Народу».

За її словами, це буде цільове фінансування і кількість об’єктів та розподіл коштів на їх відбудову контролюватимуть донори. Водночас будівництво вестимуть з врахування сучасних потреб.

«Президент підкреслював, що ми не будемо відбудовувати нову Україну за старими лекалами. Сучасна інфраструктура, широкі дороги й площі, публічні простори – йдеться про зовсім нові підходи, у фокусі – комфорт і безпека. І реалізація таких планів лежатиме повністю на плечах українських спеціалістів», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy