Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україну надійшла чергова партія гуманітарної допомоги зі Швейцарії

  • 314
В Україну надійшла чергова партія гуманітарної допомоги зі Швейцарії

Депутати «Слуги Народу» у співпраці з владою кантона Цюрих (Швейцарія) організували та передали чергову партію продовольчої та медичної допомоги для жителів Донецької, Луганської та Харківської областей.

«Благодійний фонд «Emerland» у співпраці з фондом «Слава Україні» та президентом кантону Цюрих Ернстом Штокером доставив в Україну та сформував 3000 «Emerland Box» із їжею та медикаментами. Ми вдячні дружній Швейцарії за таку гуманітарну підтримку тих, хто зараз потерпає від війни. І нашому колезі та другу Артему Самородову, який активно комунікував питання доставки такої необхідної допомоги», – розповідає народна депутатка «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

Вона зауважила, що це вже не перша велика партія допомоги від Цюріха. Так, у червні Фонду «Emerland» та швейцарська страхова компанія «Цюрих Іншуранс Ґруп» доставили до України 207 тонн гуманітарної допомоги.

Водночас народна депутатка «Слуги Народу» Юлія Гришина додала, що це ще один результат роботи на міжнародному фронті.

«У місто Дніпро приїхала велика партія ліків та продукти харчування. Зараз вони розфасовується і згодом бокси поїдуть на схід України – у Харківську та Донецьку області», – сказала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy