Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні зростає нове покоління, яке дивиться в бік Європи

  • 5594
В Україні зростає нове покоління, яке дивиться в бік Європи

Сьогодні в країні зростає нове покоління, яке дивиться на Європу, а не в бік Росії, і в перспективі прагне вступу України до Європейського Союзу.

Таку думку в ефірі телеканалу «Україна24» висловив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Він нагадав, що впродовж останніх 6 років в українців постійно зростає прихильність до такої ідеї. Зараз ця цифра сягає близько 60% – ті, хто прагне до європейських цінностей і рівня життя. Натомість дискурс про відмову від нібито «зовнішнього управління» насправді має на меті зіштовхнути Україну зі шляху євроінтеграції та повернути її в «сіру зону» тіньового управління з боку Росії, де Україна перебувала протягом перших десятиліть незалежності. Саме тому цей дискурс Олександр Корнієнко вважає небезпечним для України.

«Не треба підміняти нарративи, поняття про відсутність зовнішнього впливу. Цей дискурс веде нас в інший бік. Адже нам треба розвивати інший – про економічний україноцентризм та нормальні стосунки з усім світом. Але не з країною, що вбиває наших людей», – наголосив він.

Олександр Корнієнко запевнив, що Україна здатна побудувати зовнішню політику, що буде євроорієнтованою і водночас – відстоюватиме національні інтереси. Адже зростає нове покоління, яке народилось не в СРСР, яке мислить не як в СРСР і йтиме в світ, в Європу, розвиватиме торговельні, політичні взаємовідносини зі світом і продовжуватиме обороняти українську землю від агресора.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy