Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні змінять підходи до формування держрезерв: що це означає

  • 259
В Україні змінять підходи до формування держрезерв: що це означає

Верховна Рада підтримала законопроєкт №9079, який передбачає реформування системи державного резерву.

«Ухвалення законопроєкта має на меті знизити всі корупційні ризики. Адже держрезерв роками був корупційною схемою і чорною дірою для державних активів. Майно розкрадали, псували, перепродавали за копійки підставним компаніям», – сказав заступник голови комітету з питань економічного розвитку, народний депутат «Слуги Народу» Олексій Мовчан.

За його словами, система держрезерву створювалась в умовах радянської територіальної глобалізації, суцільної державної власності та планової економіки.

Саме тому функціонування державного матеріального резерву, порядок його формування та використання не враховують сучасних змін у ситуації, в якій перебуває Україна, формування та використання державного резерву здійснюються без визначеної стратегії його розвитку, наголосив він.

«Цей законопроєкт дозволить створити достатній рівень запасів матеріальних цінностей, забезпечити їх належне зберігання та своєчасне оновлення, розвивати виробничі потужності суб’єктів господарювання, отримувати додатковий дохід та сприяти виробництву більшої кількості товарів», – переконаний народний депутат.

Більше того, зауважив Олексій Мовчан, підтримання в належному стані запасів нашого резерву є важливим чинником у забезпеченні національної та економічної безпеки, і як результат – зміцнення економічної стійкості та посилення невразливості нашої економіки до зовнішніх і внутрішніх загроз.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy