Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні запустили портал, який полегшить військовим проходження ВЛК

  • 404
В Україні запустили портал, який полегшить військовим проходження ВЛК

В Україні запрацював єдиний портал, де зібрана вся інформація щодо чинних процедур при проходженні військово-лікарської комісії. Це дасть можливість нашим військовим легше та швидше проходити ВЛК.

Про це заявив народний депутат «Слуги Народу», голова комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький.

«Зокрема на сайті turbota.mil.gov.ua можна дізнатися про те, як отримати направлення на лікування чи реабілітацію, що важливо під час проходження лікування, військово-лікарської та медико-соціальної експертної комісії; які пільги та грошові виплати належать військовослужбовцю; – які документи потрібно отримати і до кого за ними звертатись. Це надзвичайно важливий крок у створенні комфортних умов для лікування та реабілітації наших захисників. Вони зможуть отримати всю інформацію, не гаючи свій час у чергах», – повідомив він.

Додаткову інформацію щодо процедури ВЛК можна дізнатися за номерами гарячих ліній: МОЗ – 0 800 60 20 19, Міноборони – 0 800 500 442.

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9154, який розширив перелік закладів для проходження військово-лікарських комісій за рахунок державних, комунальних, медичних закладів МВС та сектору безпеки. Такі комісії можна буде створювати в комунальних лікарнях, щоб зменшити черги та пришвидшити проходження комісії.

Окрім того, парламент підтримав законопроєкт № 9158, який вдосконалює питання оформлення документів та лікування військовослужбовців.

Також в межах реформування системи медико-соціальної підтримки уряд погодив впровадження нового пакету в межах ПМГ, за яким лікарі в комісіях отримають кошти, та підтримав постанову про спрощення довідки про обставини поранення, розробив рекомендації для роботи ВЛК, запустив пілотний проєкт електронного документообігу між військовими частинами та територіальними центрами комплектування.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy