Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні запустять єдину екстрену службу «112»

  • 4517
В Україні запустять єдину екстрену службу «112»

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №7581, що передбачає впровадження системи екстреної допомоги населенню за єдиним телефонним номером 112.

Як зазначив автор євроінтеграційного документа, народний депутат «Слуги Народу» Олег Бондаренко, в умовах воєнного стану важливо швидко реагувати на небезпечні ситуації та надавати екстрену допомогу населенню. Так, від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну і по теперішній час навантаження на служби екстреної допомоги зросло на 45%.

«Серед причин, які не дозволяли підвищувати ефективність надання такої допомоги, була відсутність єдиного центру координації між різними оперативно-диспетчерськими службами (101, 102, 103, 104). Саме тому створення єдиного центру прийняття та обробки екстрених комунікацій дозволить забезпечити належний рівень надання населенню такої допомоги», – переконаний він.

Також важливим є організація прийому звернень до екстрених служб за принципом «єдиного вікна», що дозволить громадянам використовувати для виклику єдиний телефонний номер 112 у разі настання будь-якої ситуації, яка є загрозливою для життя або здоров’я громадян або навколишнього природного середовища.

Ще одним нововведенням є забезпечення Служби 112 та оперативно-диспетчерських служб цілодобовим онлайн-доступом до відповідних фактичних даних із результатами фіксації технічними засобами громадських місць та інформації про них.

Як зазначив Олег Бондаренко, екстреним службам буде надано право автоматично отримувати інформацію про місцеперебування абонента (геолокаційні дані), а також постачальники електронних комунікацій будуть зобов’язані надавати таку інформацію на вимогу екстрених служб.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy