Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні запустять два проєкти, які допоможуть українцям отримати житло

  • 2650
  • 2
В Україні запустять два проєкти, які допоможуть українцям отримати житло


Проєкт «Власне житло» зі зрозумілою іпотекою та програма фінансового лізингу дадуть людям домівку та поштовх економіці.

На цьому наголосив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура».

«Сподіваюся, що в першому півріччі, як і поставив завдання Президент, іпотека і фінансовий лізинг будуть запущені. І це дасть найголовніше – людям житло. Друге – величезний мультиплікатор економіки», – сказав він.

Як зазначив Кирило Тимошенко, декілька тижнів тому Кабінет міністрів ухвалив окремі рішення, щоб запустилася іпотека під 7%.

«Зараз ми працюємо разом із міністерством фінансів, із Нацбанком, щоб вийти на доступну та зрозумілу кожному громадянину іпотеку. Що це буде? Якщо ми говоримо про іпотеку, хочемо основне – це фіксована ставка. Думаю, багато хто з вас знає, що декілька разів в Україні запускалася іпотека. Це була нефіксована ставка, довіри від людей не було. Ми хочемо вийти на фіксовану ставку 7%. Перший внесок – 20%. Термін – від 20 до 30 років», – пояснив заступник керівника Офісу Президента.

Кирило Тимошенко також розповів про проєкт фінансового лізингу на житло, який працюватиме паралельно з проєктом «Власне житло».

«Фінансовий лізинг – це окрема програма, якою також займається Міністерство фінансів разом із профільними комітетами Верховної Ради. Ми будемо мати іпотеку під 7% і фінансовий лізинг, сподіваємося, під 5%. Для кого програма фінансового лізингу на житло? По-перше, це – медики, військові, педагоги, поліцейські, соціально незахищені верстви населення. Думаю, що ми зможемо це зробити також і для внутрішньо переміщених осіб. Це те, про що багато-багато років говорили, але механізму фактично не було. Ми знайшли такий механізм», – заявив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
2 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
марина
марина
3 роки тому

Зеленский молодец))) у него всё получится! молимся, что бы Господь давал ему мудрости и верных людей.

Галина
Галина
3 роки тому

А многодетные семьи в финансовый лизинг включены?

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy