Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні запроваджують діагностику новонароджених на генетичні захворювання

  • 8042
В Україні запроваджують діагностику новонароджених на генетичні захворювання

В Україні запроваджують неонатальний скринінг для новонароджених.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна».

«Тобто кожен новонароджений сьогодні буде піддаватися скринінгу на генетичні захворювання. Ми розширюємо перелік цих захворювань: з 4, які в нас були, до 21. Ми будемо рухатися для того, щоб виявляти вчасно ці захворювання, орфанні захворювання, ми формуємо реєстр цих захворювань і робимо все можливе, щоб держава забезпечила медикаментозну корекцію цих захворювань на перших етапах життя», – сказав він.

Міністр також звернув особливу увагу, що ​​в Україні кількість серцево-судинних захворювань вчетверо більша, ніж в країнах ЄС.

«Велика кількість серцево-судинних захворювань реєструється у нас пропорційно серед чоловіків і, на жаль, серед чоловіків працездатного віку. Це призводить до втрати працездатності, до впливу на ВВП і до того, що, на жаль, родини втрачають своїх годувальників, це призводить до досить негативних речей», – зазначив міністр.

Віктор Ляшко наголосив, що кожному українцеві потрібно розпочинати із себе: переглянути свій стиль життя, підходи до формування здорового способу життя.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy