Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні запрацює дієвий механізм захисту постраждалих від домашнього насильства

  • 305
В Україні запрацює дієвий механізм захисту постраждалих від домашнього насильства

Впровадження положень Стамбульської конвенції, яка сьогодні набула чинності в Україні, стане дієвим механізмом захисту прав постраждалих від домашнього насильства. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Насамперед йдеться про ухвалення низки законопроєктів, які посилять відповідальність за домашнє насильство, забезпечать дієвий захист жертв, оперативне реагування правоохоронців і суспільства», – зазначила Шуляк.

Вона нагадала, що в Україні вже почалося активне будівництво шелтерів, зокрема на Закарпатті та Житомирщині, але це лише перші кроки. Повноцінне впровадження положень Стамбульської конвенції має стати дієвим механізмом захисту прав постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

«Насильство стосовно жінок та й домашнє насильство – це серйозне порушення прав людини, яке залишається в багатьох випадках непокараним. Так бути не повинно. Працюємо над цим», – підсумувала очільниця «Слуги Народу».

Нагадаємо, законопроєкт «Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами» Верховна Рада України ухвалила 20 червня 2022 року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy