Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні започаткували шаховий турнір для дошкільнят

  • 304
В Україні започаткували шаховий турнір для дошкільнят

За ініціативи народного депутата від фракції «Слуга Народу», голови підкомітету з питань раннього розвитку та дошкільної освіти, засновника благодійного фонду Mr. Leader Володимира Воронова у Києві відбувся Перший Всеукраїнський шаховий турнір для дошкільнят Preschool chess cup 2023.

«Декілька десятків дошкільнят отримали можливість увійти у світ шахів, побачити ровесників та професійних шахістів й отримати призи. Це гарний стимул для занять інтелектуальним видом спорту», – сказав Володимир Воронов.

Він додав, що попри важкий для країни час важливо не втратити українську шахову школу, яка є однією з провідних у світі, та готувати спортсменів, які прославлятимуть Україну в усьому світі. Й започаткований дитячий шаховий турнір має стимулювати дошкільнят ставати на цей шлях.

«Збулась моя давня мрія – заснувати справжній шаховий турнір для дошкільнят! Я не зміг би зробити перший в Україні Preschool chess cup 2023 без команди Mr. Leader та наших партнерів. Щиро дякую вам усім», – сказав ініціатор заходу.

Також він подякував батькам, які попри війну знаходять сили й можливість для розвитку малюків та допомагають їм стати більш впевненими у своїх рішеннях, стати справжніми лідерами.

«Всі учасники хочуть продовження змагань, і ми обіцяємо, що другому  Всеукраїнському шаховому турніру для дошкільнят Preschool chess cup 2023 бути», – запевнив Воронов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy