Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні з’являться добровільні пожежники

  • 658
В Україні з’являться добровільні пожежники

В умовах війни, коли велика кількість рятувальників ДСНС залучається до ліквідації пожеж, які виникають через ворожі обстріли, катастрофічно не вистачає рятувальників для захисту від пожеж місцевих громад. Саме тому в Україні пропонують створити мережу пожежників-добровольців.

Відповідний законопроєкт № 7557 ухвалила Верховна Рада в першому читанні.

«Іноді для того, щоб ліквідувати пожежу в сільській місцевості пожежникам необхідно подолати відстань у 40 кілометрів. По-перше, на це витрачається понаднормовий час і відповідно впливає на ефективність ліквідації надзвичайної ситуації, іншими словами, прибувши рятувальникам вже нічого тушити, на них чекає згарище, по-друге, на прибуття витрачається велика кількість коштів. Говорити про ефективність в таких умовах дуже складно», – розповідає автор документа, голова комітету з питань екологічної політики та природокористування № 7557 Олег Бондаренко.

За даними МВС, наразі існує необхідність у створенні 1051 пожежно-рятувальному підрозділі, зокрема, шляхом розвитку мережі пожежно-рятувальних підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони.

Як зауважив Олег Бондаренко, Європейська система пожежної охорони базується на пожежних підрозділах місцевих органів влади та добровільних протипожежних формуваннях під їх керівництвом. Так функціонує система цивільного захисту у Великій Британії, Німеччині, Франції та Італії, інших країн ЄС.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy