Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні вивчатимуть та розвиватимуть туристичний потенціал

  • 5168
В Україні вивчатимуть та розвиватимуть туристичний потенціал

​​Цього року в Україні розпочинаються соціологічні опитування та робота над єдиним сателітним туристичним рахунком, який дозволить зрозуміти, звідки в нашу країну їдуть і чого чекають туристи.

Про це заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Імідж України».

«Завдяки Указу Президента були надані можливості для 6 арабських країн приїздити цього року без віз. Як ви могли побачити, цього року кількість арабських туристів збільшилася. Лише за півроку сюди приїхало втричі більше людей, ніж за весь минулий рік. Саудівські туристи залишають понад 40 млн доларів за пів року. Це лише початок, що показує можливості, які існують в нашій країні. На жаль, в ситуації, в якій ми знаходимося зараз, не маємо реальних статистичних даних про те, скільки туристів відвідують Україну. Цього року ми починаємо робити соціологічні опитування, починаємо роботу над єдиним сателітним туристичним рахунком, що дозволить нам зрозуміти, звідки до нас їдуть і чого чекають туристи», – заявив Олександр Ткаченко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy