Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні відновили програму держпідтримки машинобудування

  • 194
В Україні відновили програму держпідтримки машинобудування

Фермери, які купують сільськогосподарську техніку українського виробництва, отримають від держави компенсацію. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський.

«Одна з найефективніших державних програм підтримки українського машинобудування відновлена. Перші 964 найменувань сільгосптехніки внесені наказом Міністерства економіки до держреєстру програми «Кешбек 25% на аграрну техніку», – сказав парламентар.

Він пояснив, що фермери, які купують сільськогосподарську техніку українського виробництва, отримують від держави компенсацію 25% її вартості.

«Ефективність цієї програми була доведена у 2017-21 роках, коли обсяг виробництва в аграрному машинобудуванні подвоївся. Після вторгнення росіян держпрограма «Кешбек 25% на аграрну техніку» була на два роки заморожена. Але з 2024 вона знову діє. У державному бюджеті на неї передбачений 1 млрд грн», – зазначив Кисилевський.

Він додав, що ця програма є практичним втіленням економічної політики «Зроблено в Україні», проголошеної Президентом України Володимиром Зеленським. Також вона важлива для країни ще з декількох причин.

«По-перше, це створює додатковий попит і робочі місця у цій галузі, адже нова українська техніка стає більш привабливою за ціною ніж навіть вживана імпортна. По-друге, кожне підприємство аграрного машинобудування дає роботу десяткам своїх підрядників та партнерів. Цей мультиплікаційний ефект у кілька разів примножує кожну державну гривню, вкладену у розвиток української переробної промисловості», – констатував заступник голови профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy