Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні триває бум створення та реанімації індустріальних парків

  • 219
В Україні триває бум створення та реанімації індустріальних парків

У листопаді продовжився тренд на створення та реанімації індустріальних парків. У майбутньому критична кількість індустріальних парків призведе до загострення конкуренції громад за інвестиції.

Про це розповів народний депутат «Слуги Народу» Дмитро Кисилевський.

За його словами, найбільш прогресивні керівники громад вже повертаються з-за кордону з попередніми домовленостями з інвесторами, який мають досвід розвитку ІП у своїх країнах.

Так, мерія Бучі Київської області оголосила про плани створити індустріальний парк Bucha Techno Garden спільно з корейською державною компанією K-water. Ця компанія має досвід розбудови індустріальних парків у Південній Кореї.

Окрім того:

– Недобоївська громада Чернівецької області почала розробку концепції індустріального парку. Планується створити 500 робочих місць. Індустріальний парк облаштують на території колишнього цукрового заводу у селі Зарожани на території 25 гектарів. Основним напрямком обрали переробну промисловість та створення цифрового містечка для ІТ-сектору.

– Миколаївська міськрада почала розробку концепції нового індустріального парку. На ділянці 190 га між Херсонською і Баштанською трасами планується залучити інвестиції у сухий порт і логістичний центр, виробництва у сфері суднобудування, електроніки і легкої промисловості, приміщення для переробки і зберігання фруктів і овочів, митний термінал і сміттєпереробний завод. На дахах усіх приміщень планується розмістити сонячні панелі загальною потужністю 100 мегаватів.

– Мерія Броварів виділила земельну ділянку площею 15,4 гектара під новий індустріальний парк. Профільна комісія міськради затвердила технічну документацію із землеустрою.

– Мер Львова Андрій Садовий заявив про намір збудувати у місті потужний індустріальний парк для південнокорейських інвестицій у промислове виробництво.

– У Львівській області Новороздільський індустріальний парк повідомив про набуття консорціумом «Центр інвестиційно-промислового розвитку» статусу керуючої компанії. Парк розташований на ділянці 46,4 га на кордоні з Польщею. За 200 м від кордону розташовані 2 трансформаторні підстанції 20 та 6,3 МВт.

– У Хмельницькому стартувало будівництво дороги до майбутнього індустріального парку.

– Розпочались роботи з підготовки майданчика для індустріального парку «Вуглецево нейтральний еко-агро-хаб «Поділля-Городок». В індустріальному парку заплановано створити завод з виготовлення неочищеного й очищеного медичного спирту з кукурудзи, завод з виробництва олій, а також сміттєпереробний завод.

– Керуюча компанія індустріального парку «Формація. Сигнівка», компанія Alterra Group, повідомила про плани будівництва понад 150 тис. м² виробничих, складських та офісних приміщень на площі 30 га. У межах індустріального парку функціонуватиме R&D осередок, де буде створено лабораторії, коворкінги та бізнес-інкубатор площею 2 500 м. кв.

– Чергова регіональна нарада щодо розвитку індустріальних парків відбулась у Житомирі. Участь взяли депутати Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, урядовці, керівники обласної адміністрації та облради. Наразі в області зареєстровано три ІП, з них активно працює лише один: парк «Коростень», який спеціалізується на деревообробці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy