Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

В Україні стимулюватимуть працевлаштування безробітних

  • 598
В Україні стимулюватимуть працевлаштування безробітних

В Україні планують компенсувати роботодавцям частину витрат на оплату праці або ЄСВ за працевлаштування безробітних, зокрема молоді.

Відповідний законопроєкт №6067 підтримав стогодні парламент.

«У складні часи війни держава повинна допомагати своїм громадянам, а особливо тим, хто залишився без роботи. Наше завдання сьогодні – сприяти працевлаштуванню довгострокових безробітних і стимулювати роботодавців брати таких людей на роботу. Також ми плануємо запровадити надання фінансової допомоги для започаткування підприємницької діяльності. Усе це сприятиме розвитку економіці України», – сказала народна депутатка «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

Окрім того, розповіла політик, планується змінити умови, тривасть та розміри виплати допомоги по безробіттю, зокрема посилити страхові принципи (чим більший страховий стаж – тим більший розмір допомоги по безробіттю) та послабити до безробітних санкції за звільнення з останнього місця роботи за власним бажанням без поважних причин.

Депутати підтримали також норму про встановлення допомоги по безробіттю у мінімальному розмірі для працівників та гіг-спеціалістів юридичних осіб, що перебувають у статусі резидента Дія Сіті після звільнення чи припинення гіг-контракту.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy